01.05.2016 r.

Dla potwierdzenia - wygrała Dobra CQB. Miłej gry!

Ponownie dzieki za strzelanke. Bylo bardzo wporzadku ! :smiley:

Dzieki za rozgrywkę.Do następnej wojny ! pozdrawiam. :imp:

było zajebiście, moja najlepsza strzelanka zaraz po Drop Zone one, wielkie dzięki za gre i osobom które się pojawiły :smiley:

spoczko :smiley:

Było super. Zapraszamy do Stargardu i Dobrzan. Explosive Airsoft Shooters
Macie fotki z dziś bo widziałem ,że były robione ?

Dzięki za grę. Bardzo dobry teren na rozgrywkę :slight_smile:

https://drive.google.com/folderview?id=0Bzz0vVzPbD80a3lIZnNXY0dZTkk&usp=sharing

Zdjecia

Pozdrawiam gracza z AS, który strzela do wszystkiego co sie rusza, a własciwie co sie nie rusza bo chodzi o strzelanie do trupów. I nie, pyskowanie na poziomie podstawówki nie poprawia nastroju. Liczne uwagi na temat terminatorki tez sie pojawiały.
Mimo calej tej sytuacji, pogoda dopisała, rozgrywka nie była nudna, także było całkiem fajnie, w sam raz na majówke

Dzięki Panowie za grę było całkiem spoko pogoda dopisała frekwencja jak na majówkę również…

Co to incydentów które zostały do mnie zgloszone, zostaną one poruszone na forum administracji i zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Co do tej sytuacji to strzelił do Ciebie 1 kolega krzyknął “sorry” i ja byłem koło niego i krzyknąłem “japa” nie do was tylko do kumpla, za to odpyskowaliście/coś krzyczeliście :smiley:

Aha odnośnie terminatorki. Były dwie sytuacje gdzie gość z czerwonych kulturalnie podszedł i zwrócił uwagę komuś z żółtych ze go trafił i czemu ten nie zszedł po czym się okazało ze od razu go uleczył medyk i sprawa się rozwiązała także warto wziąć to pod uwagę.

No i była jeszcze sprawa “zbyt szybkiego liczenia”(u żółtych) przy medykowaniu, ale po zwróceniu uwagi było ok.

Dobrze, że zostało to na bierzaco wyjasnione, nie ma potem kwasów

Dlatego pisze żeby nie było że ktoś rzuca głupie odzywki do drugiego.

To wybacz, bo odpyskowałem Tobie nie miło. :blush: