21,09,2014

Jestem nowy więc niech mi ktoś powie czy Wiskord jest tylko do CQB :stuck_out_tongue:
Ja nie znam tego terenu a mam tylko snipe i pistolet więc żebym nie tachał bez celu na plecach tej giwery :wink:.
Ile max fps na tą mapkę?

CQB Max 350fps ŻADNYCH WYJĄTKÓW!!! Ale Wiskord to nie tylko budynki ale też zielony teren :wink: więc jak masz broń krótką i snajperke wpadaj i sam zdecydujesz co będziesz dokładnie robił :wink:

Wiskord da rade z samą snajpą, ostatnio tak biegałem i nie było źle

Ok dzięki za info :].
Ale jeśli minimum 350 fps to czy chyba nie jest dozwolone latanie ze snipką :smiley: Bo jest zielony teren ok ale jak podczas pomiarów mi powiędzą żebym tego nie używał to będzie… grubo :wink:.
Zobaczy się bo pistolet nie jest za mocny (moc około 190 fps xD) więc może lepiej żebym wziął snipke :slight_smile:

Możesz latać ze snajperką ale nie strzelać z niej do kogoś znajdującego się w budynku (jeśli Ty też jesteś w budynku)…
Możesz z niej strzelać w okna, z okien, na zewnątrz - wszystko z głową, bo wiadomo, że to większa moc jest :wink:

Ludzie pomocy!!! Nie mam kulek :frowning: odsypie ktoś trochę ? Z góry dzięki :wink:

Sowietbspoko damy radę:**:stuck_out_tongue:

Dzięki wielkie za dzisiaj :wink:
Btw. Proponuje omówić kwestie wchodzenia na dach na Wiskordzie, iż jest dość niebezpiecznie i ślisko, a na dodatek pełno szkła !!! Jak ktoś chce dalej łazić po dachu to powinien uważać ! Pozdro :sunglasses:

dokładnie każdy gra na własne ryzyko … ale musimy tą sprawę przemyśleć bo widzę że nie każdy dba przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo jak i o bezpieczeństwo innych to raz druga sprawa zauważyłem że nie każdy rozumie do czego są limity w cqb … to że jestem na obok pod czy gdziekolwiek NIE w budynku nie oznacza że mogę do niego naparzać mając 450fps wsadzając replikę przez okno bo przecież jestem poza i strzelam do budynku panowie strzelamy z głową jeżeli mam gościa 5-10m od siebie to nie strzelam do niego z nielimitowej broni zwłaszcza serią … po to jest broń krótka. Ja osobiście nie jestem za jakimiś mega limitami ale są granice rozsądku nie chcemy przecież robić sobie nawzajem krzywdy … mi osobiście dziś się podobało i dziękuje wam za dobrą grę. Werdykt w sprawie dachu podamy wam do następnego wiskordu :slight_smile:

Wiadomo kto rzucił petardę na koniec 2 rundy?

tak wiadomo kolega zrobił dziś kompilacje wykroczeń i został zbanowany …

Czy można prosić o ksywkę zbanowanego pana? Tak na przyszłość :wink: Tym bardziej, że główny poszkodowany jest od nas :wink:

Pan Witalij

Fotki: https://plus.google.com/photos/117506440269198150490/albums/6061534123179514369?authkey=CL60teqn-_LGMA
Podziękowania dla fotoreporterki Mileny

Dzięki Spoon.

Dziękuje również wszystkim za świetną strzelankę,
sie działo xd

Się działo czoło się goi … zimny browar czyni cuda ,
Panu Witalijowi dziękuje … ale na hełmie mam około 10 śladów po kulkach pomijam jeden na czole po goglach też parę poszło na masce - mordzie wgniot od kulki . Serią celowaną a nie przypadkową po twarzy z tak malej odległości to przegięcie pały i to nieważne jakiej mocy replika.\jak dla mnie dach na Wiskordzie do odcięcia .
A wobec zajebistej postawy gościa ban zasłużony.

Również dziękuję za dzisiaj. Pozdrowienia dla wszystkich poszkodowanych i obiecuję skompletować większą apteczkę na przyszły raz :slight_smile: Sory za nos Wookie:*

I też dzięki za grę :wink:
Nie ma sprawy Taraś, nic się nie stało <3 :smiley: