07.08.2016r.

Zgadzam się z kolegą i też mnie nie będzie jeśli powyższy warunek zostanie spełniony.

Jak na razie wiskord wygrywa jednym głosem. Głosy dwóch osób nie liczą się.

Witam. Ma ktoś morze pozyczyć replikę ?

morze długie i szerokie :slight_smile:

Pisz do mnie

Mini scenariusz na Wiskord

Udzielę porad jak zorganizować zespół, ustawić radio, jak się komunikować i poruszać w budynku. Instruktaż 15-20 minut.
Jestem od godz 9:00.

Głosuje na Warszewo.
Jezeli wygra wiskord nie wiem czy bede - kumpel nie ma repliki do CQB, więc o ile uda się coś zorganizować - pomyslimy. Wtedy - 50%/50%

No fajnie że w dniu 2. Sierpnia kilka osób nagle zaczęło przygodę z asg i nie mając replik ani mundurów już zagłosowały na wiskord. Nowi gracze asg zapraszamy do działu Witam chciałbym się przedstawić, i przypominam że w regulaminie jest jasno napisane że zdjęcie jest konieczne.

Opos, wyluzuj.

Do zabawy w ASG niezbędne są 3 rzeczy:

  1. Ochrona oczu.
  2. Replika.
  3. Amunicja do repliki.

Mundur… wcale niezbędny nie jest.

Witam. Panowie w związku ze ktos się włamał na moje konto i zagłosował na Warszewo proszę nie brać mojego głosu pod uwagę… Jak narazie ja zakończyłem zabawę z ASG .Dzięki i narazie

Powinienem być

Dla potwierdzenia - wygrał Wiskord. Przypominam o limicie 350 fps +/- 5 fps. Miłej gry!

jeśli ma 380 fps to juz nie wejdę ?

Nie wejdziesz.

Głosowałeś na miejscówkę oznaczoną jako “Wiskord (CQB) 350FPS!!!”, następnie moderator przypomniał o obowiązującym limicie do 350 fps na tej miejscówce a Ty pytasz czy możesz grać z 380 fps-ami w replice…

kurwa…
.
.
.
Kurwa…
.
.
.
KURWA!!!

Hahah zgadzam sie z Herodem!

No i oczywiscie mnie nie bedzie. Szkoda zdrowia na Wiskord.

ma ktoś poratować kulkami 0.2 ? :stuck_out_tongue:

Niestety mnie nie będzie, pracuje :frowning: :frowning: :frowning: sorry :frowning: :frowning: :frowning:

Hej mam zamiar wpaść do was na miejscówke. Będzie to moja pierwsze spotkanie z wami. Mam Specne b-03 wymieniłem sprężynę i mam pytanie czy na miejscu będzie możliwość sprawdzenia repliki czy na pewno ma 350FPSów nie chce żebym podpada czy coś ?

Na pewno ktoś będzie miał chrono, spokojna głowa.