01.02.2015 - Flashpoint

Czyli się nie myliłem - dziękuję za pomoc panowie, budynek będzie otoczony taśmą coby się nikt nie pomylił :wink:

Zostały ostatnie 3 miejsca!

4 bo dałeś chomika dwa razy :mrgreen: (no chyba, że liczymy go jako dwóch lub komuś zarezerwował :stuck_out_tongue: ).

3, sytuacja z Chomikiem już wyjaśniona :slight_smile:

Tak samo Patron był wpisany na obie listy :wink:

REJESTRACJA JEST JUŻ ZAMKNIĘTA!
Wpisy jedynie na listę rezerwową (max 5 osób)

Oficjalna mapa na scenariusz Flashpoint:
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10918972_755146641207012_7043105661221207574_o.jpg

Taka mała uwaga co do mapy, generalne mapa jak to normalne mapy powinna mieć u góry północ. Chyba że to tak dla utrudnienia.

Mapa jest zorientowana w ten sposób, gdyż łatwiej będzie ludziom określić kierunek natarcia - od strefy pierwszej do czwartej. Taki jest nasz zamysł i on się nie zmieni.

Specjalna wersja mapki przerobiona tak, by u góry miała północ:
http://puu.sh/feYlP/a90cd798b5.jpg

Hahahaha, dobre :laughing: :laughing: :laughing:

Stary, wkręcam Cię w organizację - nie wiem jak bez Ciebie robiliśmy mapy ;D

Stary, nie wiem, czy Cie na niego stać :smiley: Nasz team tanio skóry nie sprzeda :smiley:

Będziecie drukować obie wersje map? :smiley:

W planie są jeszcze wersje z południem i zachodem na górze, na następną edycję będą też dostępne w konfiguracji dla Australijczyków, żeby nie musieli obracać na drugą stronę

Mógłby ktoś zabrać dziś 4 baterie AA? Byłbym zobowiązany.

Miło było ale podział na takie strefy jakie były żałość,fajnie się bawiłem ale niewarte to było 10 pln.Jeśli nie potrafią się bawić gracze jaki by nie był scenariusz będzie kicha tu były fajne akcje.

Ps Pozdrawiam Gracza “KTÓRY WIDZIAŁ PRZEZ LUNETĘ” jak niby dostaje zgłosił to orgowi i wskazał.Za co dostał ostrzeżenie kolega Siekiera.Dzięki też kupuje lunetę

Ps2.Jestem jak to mówi Radzio złośliwy więc proszę odebrać moją wypowiedź jako żart

Mi też się podobało Fryderyku :wink: , a szczególnie podział na strefy. :smiley:

Dla mnie tam było git :smiley:

Terminatorka leciała pełną parą. Jednocześnie chciałem podziękować osobie która w hali, z 20 metrów zbiła mi szybkę w kolimatorze, jak widać limity kogoś ominęły :wink:

bylo super,więcj fotek będzie po 23ciej,poza tym nagrałem odprawę,1 i 2 rundę w całości


image upload no limit



image uploading site


image hosting without registration