Replika do 430 zł

Jaką replikę polecacie na początek muj budżet to 430zł nie mam więcej

Jedyna słuszna odpowiedz to: używaną.

Jak odgrzebię polimerową cymkę i Ci siądzie to dostaniesz ją w budżecie z gratisem :wink:

Bardzo chętnie ale moi rodzice nie pozwalają mi kupywać używanych replik dlatego muszę kupić jakąś nową

I jednak mam 450zł bo znalazłem właśnie 20🙂

Zaryzykował bym P90 od Cymy, Krakman ma je “w budżecie”. UMP od EE też miało dobre opinie, jak na ten poziom ceny i technologii.

Obie repliki będą kłopotliwe pod względem magazynków, ale UMP ma w zestawie hi-capa. Na początek może być.
Pod względem osiągów bardziej ufałbym P90. Ale ten kształt i ergonomię nie każdy lubi.

W obu jest starej generacji bateria NiMH, która w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym ma przewidywany okres aktywności jak kanarek na Antarktydzie, i marnej jakości ładowarka do baterii. Ładowarka generalnie kwalifikuje się do wyrzucenia od ręki, baterię też warto by wymienić na LiPo - ale jedno i drugie skutkuje przekroczeniem Twojego budżetu.

Sorry Batory, budżet masz - na dzisiejsze czasy - bardzo, bardzo ograniczony, a dodatkowy wymóg kupna nowej repliki odcina Cię od opcji zakupu niedrogiego, używanego Chińczyka. Która to opcja była by zupełnie sensowna za te pieniądze, szczególnie, gdybyś kupował z wiarygodnego źródła (tak, straganik Gawrona jest wiarygodnym źródłem).

Jeżeli chcesz jechać naprawdę po krawędzi, to na pewno jest jeszcze pompka AGM 003 (wersji od EE bym nie polecał, zdecydowanie przesadzili z ceną IMO). Paru świeżaków na ostatniej strzelance z nimi biegało, ale granie w lesie sprężynową pompką to w dzisiejszych czasach chyba pewna desperacja. Albo dekadencja, zależy jak na to patrzeć.

https://www.militaria.pl/cyma/karabinek_aeg_cym-01-003125_cym-01-003125_g_p10866.xml
Znalazłem taki karabin nie wygląda na najgorsze co można wybrać

Po pierwsze pogadaj z kims gdzie nie kupuje sie replik. Militaria sa takim sklepem …
Jak juz kupowac to taiwangun, gunfire (tu mozna wtopic jak kupujesz z jakiejs mega promocji bo czesto sprzedaja uszkodzony/niedobrze zrobiony syf albo cos z reklamacji).
Mozesz tez przejsc sie w Szczecinie do Shotguna i porozmawiac na miejscu.

Replika replika ale wlasnie pakiet zasilajacy ma istotne znaczenie, okulary, ochrona zębów…

G36C jako replika startowa jest jak najbardziej ok. Sam mam dwie ale mocno zmodyfikowane.
Na taiwangunie masz je nawet taniej:
https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/cm-011-wersja-300fps-cyma?from=listing&campaign-id=19
I nie sugeruj sie ze jedna ma 340 a druga 320 fps. To pewnie ten sam model :wink:
Sklepy zadko sprawdzaja realne fpsy a to sie z sztuki na sztuke moze roznic.

Dzięki kupię na taiwangunie i zobaczę na następnej sztsrzelance jak się spisuje a ochronę już mam byłem na ostatnich 3 sztsrzelankach i już kupiłem sobie wszystko co potrzebne