14.06.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 2
  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Prochownia
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Klucz
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 12.06.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

gdzie jest dobra?! #stopdyskryminacji

Po Dobrej pozostało wspomnienie już tylko. Wszystko zaorane od jakiegoś czasu.

W razie czego, jadę z okolic ul. Hożej i planuję być cały czas. Mogę 2 osoby zabrać. Kontakt na PRIV lub sms +48666818481. Będę również miał oznaczenia w razie czego, jeżeli ktoś zapomni. Nie chcę robić koledze już sprzedającemu oznaczenia konkurencji ale jak możesz, odezwij się na priv :wink:

Panowie, zastanówcie się nad krzekowem 3. Naprawdę, parking jest w miejscu publicznym. Rano jak Cię mogę wygląda szpejowanie, ale to co się dzieje na koniec to przechodzi patologię jaką można sobie wyobrazić.
Kiedy nadchodzi koniec rozgrywki parking jest przepełniony cywilami do ostatniego wolnego metra. Ilość chłopa która wyłania się z lasu jest trochę niepokojąca, nasze zachowanie przy tym jest dosłownie pojebane.
Na parkingu wśród ludzi, zaczyna się rozładowanie, przestrzelanie repliki, wyciąganie boczniaków i wypakowanie magazynków w ognisko lub jakieś inne mało ustrojne miejsce. Serio, ludzie oczy otwierają oczy i zastanawiają się co się dzieje.

Baaaaaardzo ładnie proszę administrację, ogarnijcie inny parking, aby nie robić popeliny. Serio, siara…

@Diabeł - myślę ze masz racje, dlatego porostu przeniesiemy parking krzekowo 3 na standardowy parking dla pozostałych części krzekowa. A że ludzie się chwilę przejdą to będą mieli odrazu rozgrzewkę :slight_smile: Dzięki za cenne uwagi.

Bardzo dobra decyzja. :blush:

Panowie świeża dostawa kompozytu zajechała do shota od:0,25g do 0,43g specna arms edge BLS. Zapraszam komunbrakuje kompozytu :wink:

Waynuś Sahimie :smiley:. A znajdą się dla mnie jakieś 0,20g?

@Talib - wiesz co są ale tylko specna arms core…

Stykną

Oficjalnie:
Wygrywa: MOSTY
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypomizznam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Po 20stki to i ja przyjade, a sie ostatnio dziwili, ze ktos strzela takimi… a tu prosze :slight_smile:

Dziękuję za spotkanie i zorganizowaną grę :slight_smile:

Dzień udany, dzięki wariaty.

Była bardzo miło - dużo kompozytu wymienione. Choć na 80 osób mosty robią się już małe. Absolutnie nie dawało się zaskoczyć ani być zaskoczonym. Ma ktoś moją jedną tęczową flagę spod mostu 2 ? dwie mam - brakuje jednej.

Dzięki! Fajne spotkanie! Chociaż tak jak Kocur mówił 80 osób to już porządna ofensywa i robi się ciasno :slight_smile:

Również dzięki, jednak powrót do asg się udał. Oby takich spotkań więcej :wink:

Z tego co wiem to Siłownik miał ją ostatni.

Pojechał z nią do Warszawki na manifestację