W związku z narastającym zagrożeniem zarażeniem COVID-19 niedzielne strzelanki oraz wszelkie scenariuszem pod patronatem Taktyczny Szczecin zostają zawieszone do odwołania. Prosimy o wyrozumiałość i kierowanie się przede wszystkim własnym i swoich bliskich dobrem 😊
Widzimy się niebawem 🔥

Gearbox do E&L ELAR MUR

Części i akcesoria najlepsze do twojej repliki
ardis
Kontakt:

Gearbox do E&L ELAR MUR

Post autor: ardis » 21 marca 2020, 20:38

Muszę wymienić pęknięty gearbox V2. w moim E&L. I nie wiem jaki kupić żeby pasował do korpusu. Mój ma taki kształt jak ten : https://jarmix-militaria.pl/kompletne-g ... aign-id=19
Chodzi o tą wystającą tylną część gdzie wchodzi sprężyna. Chciałbym jednak kupić coś tańszego. Ale 99 % dostępnych na rynku ma taki kształt tylnej części jak ten : https://www.militaria.pl/specna_arms/wz ... 132203.xml
I teraz nie wiem czy taki gearbox nie będzie się gdzieś zapierał w tylnej części korpusu ? Czy tylko dostęp do prowadnicy sprężyny będzie trochę głębiej.
Może ktoś wie ? Albo może ktoś ma na "magazynie" taki gearbox żeby przymierzyć. Albo ewentualnie odsprzedać gdyby pasował.

Awatar użytkownika
Gawron89
Kontakt:

Re: Gearbox do E&L ELAR MUR

Post autor: Gawron89 » 21 marca 2020, 22:57

Będzie się zapierał jeśli lower repliki ma przewężenie, ten sam problem jest w Arctrususach. Możesz spróbować dorwać GB z Arcturusa.
Specna ma modele z tym wcięciem (najnowszy wypust) ale są niedostępne ...

Zostaje też opcja "wycięcia" fragmentu szkieletu, ale do czegokolwiek powyżej 350FPS bałbym się tergo robić ;)

ardis
Kontakt:

Post autor: ardis » 21 marca 2020, 23:57

Masz na myśli to przewężenie jak zaznaczyłem na zdjęciu ? Czy jakieś przewężenie w środku z tyłu ?

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Gawron89
Kontakt:

Post autor: Gawron89 » 22 marca 2020, 0:41

Dokładnie to, niektóre Lowery prze "przewężenie" nie przyjmują tradycyjnych V2

ardis
Kontakt:

Post autor: ardis » 22 marca 2020, 0:46

Dzięki. To chyba będę musiał się wykosztować na tego retroarmsa.

ardis
Kontakt:

Post autor: ardis » 22 marca 2020, 23:21

Tak. Rozważałem ten od Specny. Nawet chciałem kupić na Rekrut szkielet, bo cały gearbox mi nie potrzebny. Ale ktoś sprzątnął mi z przed nosa ostatnią sztukę. https://www.rekrutasgshop.pl/produkt/wz ... kable-tyl/
A nie mogę go znaleźć gdzie indziej. Ale dzięki za podpowiedzi.

Diabeł
Kontakt:

Post autor: Diabeł » 23 marca 2020, 16:34

To wstrzymaj się z zakupem. Strzelania aktualnie też nie ma, może będzie jakaś dostawa.

Ten szkielet był na gf, napisz do nich, czy i kiedy planują jakąś większą dostawę.

ardis
Kontakt:

Post autor: ardis » 27 marca 2020, 23:11

Przyjrzałem się dokładniej tym gearboxom Specna i Acturesa. I jednak chociaż teoretycznie pasują, to wymagały by trochę rzeźby. Głownie z tego powodu że mam w replice Perun Optical. A te mają te mikrostyki i tam parę rzeczy wygląda trochę inaczej w tym miejscu gearboxa. Mniejsza o szczegóły, bo pewnie mało kogo to interesuje. W każdy razie zdecydowałem się na ten gearbox Retro Arms do E&L Czekam na dostawę. I mam nadzieję że tu wszystko będzie Plug and Play. Nawiasem mówiąc kupiłem chyba ostatnią sztukę w Europie, bo szukałem wszędzie. Więc mogłem zostać z wydmuszką. A najfajniejsze w tym wszystkim to jest to, że replika pójdzie na sprzedaż. Bo już mam naciski od "wierchuszki" (moja pociecha), że on od przyszłego sezonu będzie biegał z kałasznikowem.
Ręce opadają. Portfel się kurczy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”