Stefan

Witam serdecznie.

Wszyscy mówią na mnie Stefan, na imię mam Grzegorz, lat 47, lubię multicam i czarny. Jestem w wieku w którym odbija(w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i mam też Syndrom Opuszczonego Gniazda(syn opuścił gniazdo i pojechał na studia). Szukam zajęć w wolnym czasie którego i tak mam nie wiele. Pracuje w serwisie klimatyzacji w Szczecinie. Hobby to Survival i Bushcraft ale trochę to wszystko za wolne jest dla mnie szukam coś z akcją :wink:
Repliki zamówiłem: Pistolet GBB Walther PPQ M2 (2.5966), Karabinek szturmowy HK 416 GBB 888 CO2

Jest jakaś grupa wiekowo podobna, która przyjmie dziadka? :neutral_face:

Pozdrawiam


Ha! Jakie piękne leśne wille!

Od dawna uważam, że bushcraft i surwiwal to wspaniałe dopełnienie airsoftu :slight_smile:
Witamy w środowisku :slight_smile:

Czołem :slight_smile:

Witamy i nie chce być złym prorokiem - czeka Cię kolejny zakup :wink:

Łeeee, a człowiek się cieszył, jak mu się udało coś takiego zbudować

Oczywiście przegwizdało mnie że hoho :slight_smile: Witamy na forum.

Witam

Mógłbyś rozwinąć myśl.

Pozdrawiam

Czekając na odpowiedź Bartka dorzucę tylko, Stefan, że trafiłeś w dobre towarzystwo jeśli chodzi o Twoje zainteresowania związane z bytowaniem. Zachęcam do osobistego kontaktu z kolegami z t.Ch.

CO2 jest fajne latem kiedy temperatury są na wysokim +C, niestety to tylko 1/3 czasem 1/4 roku.
Pozostały czas są na tyle niskie iż będzie słabo ze strzelaniem.
Kupisz elektryka :wink: - chyba że nie zamierzasz sie intensywnie strzelać.

Damy radę :slight_smile:
Co prawda nikogo z Twoim rocznikiem w zespole nie mamy, ale typów z tym samym “kodem z przodu” to już się paru znajdzie :wink: . A z całą pewnością bliższych wiekowo Tobie, niż maturzystom :wink:

Witam

A spoko, mam 30dni na odesłanie :wink:.

Pozdrawiam

Co2 są fajne cały rok :stuck_out_tongue:

Witamy