Nowy w ASG

Witam użytkowników, chciałbym spróbować swoich sił w ASG i pytanie do was co możecie mi doradzić na start, chciałbym iść bardziej w snajpera i się kampić no i tu jest pytanie, jaką replikę wybrać na start mającą te 400 fps i możliwość rozbudowy No, jako że jestem nowy i od razu nie chcę wywalać dużych pieniędzy, chciałbym przeznaczyć na to kwotę 400 zł, chodzi o samą broń.

Pierwszy krok w ASG raczej nie powinien zaczynać się od snajperki, imo … dorwanie czegoś za 400 co miałoby służyć do strzelania na dłuższy dystans nie idzie ze sobą w parze. Sprawdź najpierw coś na średni dystans, jakiś karabin szturmowy itp itd. Dopiero po czymś takim będziesz w stanie stwierdzić czy ta zabawa Cię kręci. Zaczynając od snajpera możesz bardzo szybko się zniechęcić do zabawy. Mamy tu sporo wyjadaczy kompozytu którzy na pewno Ci doradzą odnośnie repliki na pierwszy raz =D


P.S I nie oszczędzaj pieniędzy na ochronę oczu! =D

Powiem tak…
Masz 400zł… ja za tą kwotę na wmasg dorwałem niemalże nowego cm040 - polecam Ci szukać w komisie takich giwer, możesz też wrzucać tutaj linki byśmy Tobie podoradzali czy warto ;p
Ogólnie bierz sobie kałacha od Cymy nawet jak chcesz się bawić w snajpera - kupujesz jaskółkę lub pokrywę z szyną ris, dorzucasz lunetę i możesz kampić. AK ma tą zaletę że w stocku masz lufe 450’tke (tyle co stockowe snajperki) a cały czas pozostaje Ci ogień automatyczny, dzięki czemu zawsze ze snajperstwa możesz zrezygnować jeżeli Ci to nie pasuje ;p
Z karabinu szturmowego snajperke zrobisz, osiągami jak i nawet wizualnie, ale ze snajperki szturmówke będzie Ci ciężko zrobić :laughing: