20.03.2016

Gdzie tym razem ?

  • Idę na: Projekt: Marzanna VI - SFAT
  • Krzekowo
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 18-19.03.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

IDĘ NA Projekt: Marzanna VI - SFAT

Jest w planach powrót do miejscówek Wiskordu ?

zróbcie w ankiecie Krzekowo 1 i Krzekowo 2 bo teraz są dwie fajne miejscówki.

Wiskord wroci za tydzien (co 2 tygodnie).
Krzekowo 1 i 2 zostana dodane nastepnym razem. Teraz strzelanka jest na tym dalszym krzekowie.

Spróbuję się dostać na Krzekowo nie będe na 100% ;d
I nie na 100% będę miał z czego strzelać jak już bym był :d

Kolego Varisch to taka mała prośba, skoro nie wiesz czy będziesz na 100% to wstrzymaj sie z głosowaniem.

Ok, wybaczcie (nie bierzcie mojego głosu pod uwagę :stuck_out_tongue:)

Uwaga do Autora postu. Proszę na przyszłość o małą korektę hiperlinków aby otwierały się w nowym oknie.

Dziękuję - prawdopodobnie przyjadę jako obserwator.

Sprawdzę czy to możliwe. Na chwile obecną trzeba prawy myszy i otwórz w nowej karcie/oknie.

Które to będzie to dalsze Krzekowo? Na mapie dojazdu do miejscówek jest podane tylko jedno Krzekowo. (chyba, że coś przegapiłem) Pytam ponieważ będzie to moja pierwsza strzelanka z Wami.

Na razie nie oddaję głosu ponieważ moja obecność jest na 70% (raczej będę mimo braku kilku elementów sprzętu - nie mogę dłużej patrzeć jak to co już mam leży i się kurzy :wink: )

PS. Będę jechał ze Słonecznego i mam 2 wolne miejsca w aucie więc jeśli ktoś chce się zabrać to z chęcią zabiorę co też zaprocentuje moją obecnością :wink:

Czy coś szczególnego mam zabrać ze sobą oprócz podstaw regulaminowych, dobrego humoru oraz chęci do zabawy?

Dojazd jest ten sam. Z tego co widzę to kolega z administracji ma zamiar się pojawić wiec myśle że was tam zaprowadzi.

Sprzęcik :smiley:

Patrząc na głosowanie widzę, że strzelanka się chyba nie odbędzie.

Czemu tak uwazasz? :smiley:

Niby czemu? Odbywa się co tydzień.

Ilość osób glosujacych jest często nieadekwatna do ilości ludzi którzy będą więc nie ma się czym martwić :slight_smile:

Znaczy odbywa się bezwzględu na pogodę i ilość osób. Chyba że każdy kto głosował zadeklaruje ze go nie będzie wtedy będzie duże info że strzelanki nie będzie ale jeszcze się tak nie zdarzyło.

Jestem na 100%.
Lecę z dwoma miejscami wolnymi ze Słonecznego - Struga - Wyszyńskiego - Krzywoustego - 26go Kwietnia - Taczaka - Szeroka
Jak coś to mogę dwie osoby zabrać a w centrum ewentualnie pod kogoś podjechać - zainteresowani dajcie PW gdzie i o której.

Ok teraz widzę większa ilość głosów. Wcześniej były tylko 3 głosy.