15.03.2015

Gdzie strzelamy?

  • Bastogne
  • Dobra (teren zielony)
  • Prochownia
  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (limit 350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 14.03.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z przyjętą rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Mosty oraz Dobra (cqb)

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Spoon tylko weź może potrenuj troszkę co byś teamu nie spowalniał proszę.

Może jednak jakaś mapa bez limitów :smiley: ? Chcę się w końcu wybrać ale ciągle limit 350 a ja mam + - 370 :cry:

Zmień springa albo kup odemnie mp5 :slight_smile:

SWD poszło na stabilizacje lufy, zakupy narazie nie wchodzą w grę ale zapamiętam :wink:

Nikt na Bastogne nie głosuje? ŻW zaprasza przecież :wink:

Szykować pupska Spoon wraca do akcji :stuck_out_tongue: chyba co poniektórzy będą mieli okazję mnie pierwszy raz zobaczyć :smiley:

Oprócz tego że Cię zobaczą - oferujesz coś więcej ??? :laughing: :laughing: :laughing:

To już pewne !!! Obojętnie jakie miejsce wygra zaproponujemy wam nową rozgrywkę :slight_smile:))) myślę że wyjdzie ciekawie . Oceniacie sami ;p

To głosujcie na Dobrą zieloną jak nie macie replik na 350fps, tam można grać bez limitu.
UWAGA
DOBRA TEREN ZIELONY JEST BEZ LIMITU FPS !!!

Głosujcie na wiskord jak nie macie replik na 350 to sobie kupcie :*

Kolega Dobrze prawi :slight_smile:

Głosujcie na Wiskord, bo mnie akurat nie będzie :smiley: A do Dobrej rzut beretem ;p

Ludu kochany! Spokojnie :wink: limity troszkę ograniczają dość sporą ilość graczy (tak jak i mnie), więc ci których ograniczają limity niech śmiało głosują tam gdzie nie ma limitów!! Ja głosuje na ,Dobrą", to jest świetna miejscówka :wink:

TomasZ, camper02 proszę o odpowiedni wpis w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić”, inaczej Wasze głosy nie będą brane pod uwagę :wink:

dokładnie, macie szanse przebić wiskord więc głosować :smiley:

Ankieta jest konkretna :sunglasses: ciekaw jestem jak to się skończy :smiley:

Pewnie niedzielną strzelanką :smiley:

Nie ważne gdzie ale już strony są wybrane… Dobra vs Wiskord :smiley:

Niebywała rywalizacja, czekamy :smiling_imp: