1.03.2015

Gdzie strzelamy?

  • Bastogne
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 28.02.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z przyjętą rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Dobra oraz Wiskord

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Gdyby nie zapalenie płuc to bym pojechał.

Ja na 99% będę, ale nie glosuję, bo miejscówek nie znam :stuck_out_tongue:.

Dojazd na strzelanki - Taktyczny Szczecin :smiley:

Zdjęcia widziałem, ale żeby ocenić sam “pozwiedzać” muszę :stuck_out_tongue:.

Spokojnie znajdziesz tam krzaki więc powinieneś czuć się jak w domu :wink:

Jeszcze w tym tygodniu nie wpadnę, ale za tydzień wbijam ! :wink:

Miałby ktoś pożyczyć lipo na tamiye mini? Mogę kogoś zabrać po drodzę, będę jechać z niebuszewa.

Widzę że Airsoft Szczecin również szykuje się na mosty. Pamiętajcie że to jest ich teren więc grzecznie proszę.
Radzę mieścić się w ich limitach, bo sobie razem nie pogracie.

Po prostu połączymy siły.

Ależ oczywiście że polaczycie :slight_smile: chodzi oto ze to oni prowadzą tam strzelanie :slight_smile: mają limity tak więc proszę się przygotować :slight_smile: i bardzo bym prosił bez zbędnych pyskowek :slight_smile:)) nie są wrogami a przyjaciółmi z trochę innymi zasadami :slight_smile: miłego strzelania :slight_smile:

Nie bede bo sklep gunfire 3ci tydzien leci w kulki z moja reklamacja repliki! Ps mial ktos kiedys problemy z Gunfire.pl?

Poczytaj ich regulamin i zobacz ile mają dni na konkretne rzeczy, jak przekroczą te dni to zadzwoń i troszkę ich postrasz biurem ochrony konsumenta

Gunfire tak ma. Mi po bodajże pięciu tygodniach napisali że oddadzą kasę.

Ma ktoś lipo na tamiye pożyczyć? :slight_smile:

Niestety mnie jutro nie bedzie, jutro od rana czeka mnie praca.

Pojawię się. Szymon Mnie namówił :slight_smile:

Ma ktoś zapewnić transport z centrum bo nie mam jak dojechać i nie wiem dokladnie gdzie to jest

Czaja ja lece z niebuszewa wiec moge cie zabrac.

to fajnie bo jestem z emilii plater to gdzie mam być i o której