"AS" Szczecin

Witam wszystkich! Zwłaszcza tych, którzy nie posiadają przydziałów a szukają grupy na start dla siebie. Gdy się temat z koroną wyklaruje, planuję założyć grupę i będę rekrutował zainteresowanych. Nie wymagam doświadczenia wszystkiego nauczysz się w trakcie. Co do umundurowania możesz latać nawet w dresach liczy się dobra zabawa. Bezpieczeństwo najważniejsze czyli ochrona oczu i stalker. Jeśli jesteś niepełnoletni konieczna jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Chętnie udzielę wszelkich informacji i pomogę jak tylko będę umiał. Dlatego jeśli szukasz miejsca gdzie dobrze i bezpiecznie spędzisz czas, w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze zapraszam.

Sześć nazywam się Damian znajomi mówią mi #Gruby# że względu na wygląd mam 22 lata i pracuje dopiero zaczynam przygodę z ASG wcześniej nie miałem z tym nic do czynienia szukam grupy w którejll będę się dobrze bawił i czegoś nauczył i może zrzucił parę kilo :mrgreen: co do sprzętu posiadam narazie broń długą od tygodnia (Karabin snajperski ASG MB4411D UPV (WEL-03-007312) G) z czasem planuje kupić broń krutką i pistolet maszynowy mp5 od H&K co do umundurowania narazie nie posiadam mam tylko dresy Moro ale planuje kupić mundur jak będzie w przystępnej cenie i w moim rozmiarze ogólnie chodzi mi tylko o dobra zabawie i o wiedzę ktorej będę mógł się nauczyć od innych :smiley:

W takim razie zapraszam cię na strzelanki. Pogadamy postrzelamy i podszkolimy :wink:

Witam, od niedawna mieszkamy w Szczecinie z 14 letnim synem, mamy też kilka replik, chcemy zacząć zabawę w Szczecinie, czy można przyłączyć się do Twojej grupy i czy wiek 14 lat z moim pozwoleniem bedzie akceptowalny dla Ciebie ?
Pozdrawiam Robert.

Jeżeli będziesz na strzelankach z synem i będziesz nadzorował jego poczynania, to ja nie widzę problemu. Bo widziałem, że też ktoś z synem był i organizatorzy nie robili problemów. Najważniejsze to ochrona oczu i ewentualnie stalker żeby twarz osłonić.

Dzięki bardzo, oczywiście na strzelanki będę przyjeżdżał i brał udział z synem dla mnie będzie to powrót do ASG po latach, na pewno będziemy też używać odpowiedniego zabezpieczenia okulary i stalker, ewentualnie full face.

@BobbySky na początek przedstaw się proszę w odpowiednim dziale zgodnie z regulaminem - TS nie strzela z anonimami :wink:

Hej KaBoom, temat jest jeszcze aktualny? :smiley: Szukam czegoś do wkręcenia się jako osoba totalnie zielona.

Tak temat jest aktualny zbieram chętnych i możemy się gdzieś umówić i pogadać.

Witam, interesuje się ASG od trzech lat lecz nigdy nie byłem w jakiejkolwiek drużynie oraz nigdy nie grałem. Czy jest może możliwość kontaktu w formie np. telefonicznej?

A co Ci to Pablo da? Lepiej przyjedź na niedzielna strzelankę i zobaczysz co i jak?

Witam,

Jestem Patryk, 26 lat militariami interesuje się od 13 roku życia. Zielony w asg nie jestem ale może pół zielony bo dawno w to się nie bawiłem, ponieważ miałem przerwę. Preferuję się jako strzelec wyborowy

Replika: l96
Boczny r28(gt-1) gazówka
Mundur brak ale będzie coś na zasadzie ghillie suit

Witam

Mam na imię Arek i chciałbym przyłączyć się do grupy jeżeli dalej temat jest aktualny.
Posiadam replikę Specna Arms SA-H02