Dzisiaj jest 21 października 2019, 3:07


Projekt Norweski REKRUTACJA !!!

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Robson

  • Posty: 46
  • Rejestracja: 12 sierpnia 2017, 13:17
  • Ostrzeżenia: 1

Projekt Norweski REKRUTACJA !!!

Post16 lipca 2019, 10:58

R E K R U T U J E M Y !

Z przyjemnością ogłaszamy nabór do Projektu Norweskiego.
Jesteśmy grupą pasjonatów militariów, airsoftu, survivalu i wszelkich innych dziedzin związanych z wojskowością. Oprócz wspólnego zainteresowania armią Norweską, którą bacznie śledzimy od 2009 roku, jestesmy paczką przyjaciół – młodymi, energicznymi i świadomymi ludźmi, otwarci na nowe znajomości i sytuacje. Nasze doświadczenie w airsofcie jest bogate, zajmujemy się tym sportem od ponad dekady. Cały czas stawiamy przed sobą nowe cele, aby utrzymać tempo rozwoju grupy.
Wszystkich nas łączy również pochodzenie – wysoka północ Polski, jednak obecnie grupa zajmuje miasta na pasie Szczecin – Trójmiasto – Warszawa. Oznacza to też, że lubimy podróżować i nie straszne są nam długie wyprawy – czy to leśne przechadzki, czy kilkunasto/dziesięco godzinna podróż do innego kraju.

Co oferujemy?
Wiedzę, wsparcie merytoryczne i pomoc w doborze sprzętu niezbędnego do działania z nami; Wspólne wyjazdy na eventy o dużej skali – nie tylko airsoftowe, ale i również o charakterze rekonstrukcyjnym. Gwarantujemy możliwość brania udziału w rozwoju grupy o oryginalnej tematyce, w której poczucie humoru i chęć do działania stoją na pierwszym miejscu.

Kogo szukamy?
Interesuje nas aktywność, zdecydowanie oraz chęć do działania. Szukamy osób z miejscowości - Szczecin, Koszalin, Gdańsk/Trójmiasto oraz Warszawa. Jeśli jednak jesteś z innego miasta to również zapraszamy. Jesteśmy grupą ogólnopolską i jak już napomnieliśmy wcześniej – lubimy podróżować.
Jako, że jesteśmy grupą rekonstrukcyjną, oczekujemy dostosowania się do wymogów w wyposażeniu, które jest niezbędne do działania.

Jeśli masz ukończone 18 lat i wszystko co powyższe – skontaktuj się z nami!
Załączniki
received_353766798568811.jpeg
Tylko Wariaci Są Coś Warci :D
meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Rekturacja do grup

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron