SIERRA rekrutuje !

Grupa TheSIERRAClan kolejny raz otwiera rekrutacje !!!











Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu a także na nasz funpage :stuck_out_tongue:
Jeśli szukasz czegoś więcej , chcesz się rozwijać, szkolić, poznawać super ludzi , spędzać wolny czas w towarzystwie super ludzi, na których zawsze można liczyć??? To właśnie nasz Team jest dla Ciebie !!!

Zapraszamy!!!

numer do nas oraz kontakt znajdziesz na naszym funpagu na FB.

Potrzebuję dolaczyc do jakiejs grupy ASG

jeśli jeszcze nie wybrałeś zapraszam do kontaktu na PW lub poprzez naszego funpaga .

Panowie i Panie THE SIERRA CLAN OTWIERA OFICJALNIE REKRUTACJE :stuck_out_tongue: osoby chcące dołączyć do teamu proszone są o kontakt na PW lub pod numerem 666354345 :stuck_out_tongue: zapraszamy do rekrutacji :stuck_out_tongue: Dołącz do grupy TSC już dziś :stuck_out_tongue:

Witam, czy mając 12,5 lat można dołączyć do waszej ekipy? Jestem nowy w świecie ASG i poszukuję ludzi z którymi mógłbym się strzelać. Respektuję Fair Play i mniej więcej znam zasady tego wspaniałego sportu. Jakbyście potrzebowali to mogę być snajperem (początkującym ale jednak). Nie drę się na wszystkich jak dostanę, jestem ogarniętym człowiekiem.

Milo słyszeć, ze jesteś ogarnięty,lecz nie przyjmujemy w swoje szeregi graczy poniżej 16/17 lat.

Ok, dzięki za odpowiedź. No trudno, poczekam…

Witam. Napisałem wiadomość na pw lecz nie ma odzewu. Może nie dotarła, więc piszę tutaj.
Chciałbym dołączyć do Waszej grupy, gdyż wszystkie podpisy pod zdjęciami reklamy rekrutacji są mi bliskie :smiley: .
Mam 53 lata, jestem mundurowym w stanie spoczynku.
Interesuję się militariami.
Fizycznie i psychicznie trzymam się dobrze :smiley: .
Z tego co widzę na Waszym fb oprócz klasycznych strzelanek robicie bardzo ciekawe rzeczy typu akcja wośp, wizyty w szkołach, przedszkolach, wyjazdy, szkolenia.
Chciałbym przeżywać z Wami taką przygodę i uczyć się od Was tajników asg i nie tylko.
W zamian oferuję swoje zaangażowanie w życie grupy, pomoc w razie potrzeby (mam zdolności manualne, techniczne, pomogę w naprawach sprzętu, modyfikacjach,sprawach serwisowych replik, itp.).
Posiadam podstawowe wyposażenie w postaci umundurowania i replik.
Jest zbyt dużo do pisania.
Proszę o informację czy mam szansę dołączyć do Waszej grupy. Może jakieś spotkanie w Waszej bazie na Wawrzyniaka to moglibyśmy się poznać i pogadać. To jest inna rozmowa niż na forum.
Polecam się.
Pozdrawiam

Poszła wiadomość PW, ogarnięte :stuck_out_tongue:

Ok.Dzięki

Zapraszam wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi, rekrutacja w dalszym ciągu jest otwarta :stuck_out_tongue:

Panowie i Panie w dalszym ciągu rekrutacja trwa :stuck_out_tongue: zapraszamy do nas !!! :stuck_out_tongue:


cześć czy mogę dołączyć do twojego zespołu?

cześć czy mogę dołączyć do twojego zespołu?

Witam czy znajdzie się miejsce w waszej grupie dla weterana?

Witam Was serdecznie :stuck_out_tongue:

Z racji ilości osób , które do nas dołączyły, zamykamy oficjalnie rekrutacje :stuck_out_tongue:

Ale to nie koniec :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

TSC otwiera nowa sekcje, sekcje CZARNYCH !!!
Jeśli posiadasz szpej w kolorze czarnym
Jeśli masz zapał do ASG i chcesz sie czegoś innego nauczyć
Jeśli fascynuje cie CQB i działania służb antyterrorystycznych
ZAPRASZAMY DO NASZEJ SEKCJI!!!

W tej sprawie kontaktuj sie ze mną na PRIV lub napisz na naszym funpagu :stuck_out_tongue:
gf-P64j-7dTN-Vigr_katowiccy-antyterrorysci-z-policji-cwiczyli-ze-spcjalsami-z-lublinca-664x442-nocrop.jpg

No to zaczynamy :stuck_out_tongue:
kolejna rekrutacja rozpoczęta :stuck_out_tongue:

zainteresowany napisz do nas :stuck_out_tongue:

wejdź na naszego funpaga a sam sie przekonasz, ze z nami warto sie spotkać :stuck_out_tongue:

zapraszamy wszystkich maniaków asg na otwarta rekrutacje do The Sierra Clan oraz Szczecińskiego Stowarzyszenia LEGION SIERRA :stuck_out_tongue:

Witam.
Aktualne? :slight_smile:

Napisalem pw