Jaki kolimator na baterie AA / AAA?

Wkurzają mnie już kulimatory na baterie jakieś nietypowe, zegarkowe, co kosztują majątek i trzeba je z neta zamawiać.
Znacie jakieś kolimatory (poza kopiami eotecha) które są na baterie typu paluszki AA/AAA?

Kup “normalny” kolimator na CR123a - akumulatorek 9zł, ładujesz wielokrotnie i nie śmiecisz tanimi bateriami :wink:

Jak ogarniesz to i kupisz latatrkę na CR123a, baa… nawet zmieścisz zapasowy akus w chwycie pionowym (cześć z nich pusta w środku idealny na rozmiar tego aku :wink:

Czytałem sobie ten temat i musze przyznać, że te bateryjki wydają się bardzo fajne do mojego wiatraczka do googli. Dzięki za pomysł.

9v też są spoko, ale chciałem mieć ładowalne, a 18650 są trochę za duże.

Fizycznie 2xcr123a to jedna 18650 :stuck_out_tongue: W wielu latarkach można stosować je zamiennie

właśnie mam sporo aku aa / aaa i całkiem dobrą do nich ładowarkie dlatego bym chciał własnie coś na te AA.
Jak nie ma nic inszego to tego ełotecha wezme, ale to niskie ciężko się składać :frowning:
W sumie to mogę też przyjąć polecenia z jakiej firmy te ełotechy
PS. będę miał niedługo na sprzedaż podróbe M2 koli na ukośnym montażu z theta optics :slight_smile:

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-akumulatorow-ni-mh-li-on-xtar-vc4sl-11602808840

ładuje wszystko od AA/AAA przez CR123/CR123A/18650 i wszystko co jest podłużne i się zmieści :stuck_out_tongue: