Jaki tracer

Z braku pomysłu na prezent pod choinkę padło na tłumik podświetlający na tracery. Montować będę do M4 Specny (Edge-19). Praktyczność i niezawodność są dla mnie ważniejsze niż wygląd, ale oczywiście miło by było jakby przy okazji fajnie wyglądał. Każdą radę w temacie przyjmę z wdzięcznością

Jeśli nie przeszkadza ci dodatkowy błysk podczas strzału to rozważ taką opcję. Na pewno zaletą będzie to, że możesz go założyć zarówno na M4 i Glocka.

Ja używam tego od 2018 i jeszcze mnie nie zawiódł. Tylko jest wielki, na Glocka nie ma przejściówki i przednia osłonka odpada jak jej nie zakleisz (dlatego są 2 w zestawie).

Ok, dzięki

Mam ten model z pełnym przodem i schowałem go w tłumiku dzwieku rc2

Mała uwaga. Wybierając tracer zwróć uwagę na ilość plastikowych części a w szczególności na to czy gwint tłumika jest wykonany z plastiku/polimeru. Unikaj takich produktów i kup model z gwintem wykonanym z metalu (mowa oczywiście o tych, które są tłumikami zewnętrznymi, nakręcanymi na gwint na lufie repliki). Miałem “przyjemność” strzelać z tracera od Action Sport Games z plastikowym gwintem. Po jednej z nocnych eskapad wśród krzewów i drzew została mi na lufie tylko nakrętka, reszta się zwyczajnie złamała i przepadła w mroku (special forces as fuck…). Zrozumiałem swój błąd lżejszy o ponad 200 PLN :confused:

Dzięki, dzięki