Dobór kamizelki-MARPAT

Siemka,

Jako że dzisiaj doszedł do mnie nowy mundur, podczas przymiarki i wstępnych “testów” nastąpiła mała konsternacja wywołana absolutnie groteskowo wyglądającym połączeniem marpata z ucp. Takowięc następujące pytanie: zna ktoś jakiś model/wzór/kamuflaż kamizelek taktycznych do kupienia na terenie naszego zacnego kraju który pasowałby do tego dość tropikalnego jak na nasze klimaty munduru? Czy też może wystarczy zwykła kamizelka w kolorze olive, ew. nasza wspaniała wuzeta? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Podpisano nieco zbity z tropu ja.

Kamuflaż olive jest dość uniwersalnym połączeniem. Dobrze wyglada na wszystkim

W oryginale, jak widać, Marpat bywał stosowany z oporządzeniem w Coyote Brown…

Z tego co widziałem są kamizelki w Marpacie, ale cena jest dość zabójcza, więc raczej poszukam tak jak mówicie: olive i tan

Khaki jako jedyne da radę z tym gównopołączeniem UCP-Marpat

Ucp jest aktualnie jako rezerwa używany, zakupiłem mundur ale kamzy już nie, zobaczymy jak bardzo tragiczne będzie to połączenie w niedzielę

Nie chcesz tego wiedzieć, to połączenie to robienie k***y z logiki XD

No to chyba zostaje bieganie z magazynkami pokitranymi po kieszeniach ¯_(ツ)_/¯

Młody każdy biega jak lubi i jak mu wygodnie. Jak sie nie bawisz w reko, to nie ma co sie przejmować.
To jest ASG - Tobie ma być wygodnie i Tobie ma sie podobać, a nie wydawać miliony monet na coś co i tak za jakiś czas wyląduje w kącie szafy.

Święte słowa

Co ma reko albo dobry smak do tego że coś totalnie nie pasuje do siebie i będzie działać jak znak odblaskowy w lesie, do tego obstawiam że to jakieś milteci albo inne helikony, więc kolory będą się świecić po 3-4 praniach XD

No to wszystko okaże się w niedzielę, czy będę się mienił niczym ufo w gta, czy też może jednak ta groteska przejdzie