Mundur i kama problem z rozpoznaniem koloru.

Powitać
Czy ktoś jest w stanie określić jaki to mundur dokładnie? I jaki kolor mają ładownice, chciałbym dokupić kilka bajerów do kamy, ale niestety… Nie mogę dobrać koloru. Jak ktoś posiada zaufaną stronę, gdzie łatwo ogarnę kolory i będą podobne jak moje ładownice, proszę o komentarz :slight_smile:

http://iv.pl/images/30184355278368679727.png

Mundur to polski wz 93 pustynny , Obecnie trochę ciężko dostać nieużywany ale da się. Ładownice są w wz 93.
Myślę że to produkty miwo-military.pl ew druga firma www.miwo-military.net
Tak to dwie różne firmy, kiedyś była 1 ale coś się pokłócili i są 2. Polecam tych z Lubliniec‎a, jeśli chodzi o sprzęt to mam praktycznie wszystko od miwo (Chodzi mi o kamizelkę, ładowice itp, zarówno czarne jak i w wz 93 leśnym)

A co do twojej to jeśli masz ACM to ciężko bo chińczyk chińczykowi nie równy.

Ohh… To mam dużego farta :smiley:
Niestety nie zgadłeś z jakiego to sklepu :wink: Ale, dziękuje za podanie przykładowych sklepów :smiley:
ACM od czego to skrót? :smiley:

American contract made :stuck_out_tongue:

A na poważnie
All China Made taka firma dla picu że to nie jest z chin. Ładownice do swojej kamzy najlepiej kupuj u tego samego producenta/w sklepie.

No Piorun - tych z Praszki możesz takim porównaniem obrazić. Mam sprzęt zarówno od jednych jak i drugich. Nie powiedziałbym, że Lubliniec jest lepszy. Może po prostu oferta Lublińca lepiej Ci odpowiada.

Masz rację, bardziej odpowiada mi sprzęt produkowany przez L. Praszka ma kilka fajnych produktów których nie ma L, ok. (ich apteczkę np kupiłem).

Jeśli chodzi o jakość to porównywalni ale zniechęciło mnie też że praszka “kazała” dopłacać za lepsze szycie ryglami czy jakoś tak, kiedyś była taka opcja teraz z tego co widzę jej nie ma.

Można się kłócić kto jest lepszy ale prawda jest taka że i jedni i drudzy mają coś fajnego. NP. W mojej opinii L ma lepsze kamizelki (nie chodzi o jakość) w ofercie a P tańsze.

Także masz racje “gorsze” to tylko moja opinia. Poprawiłem ten post żeby nie wprowadzał w błąd.