Laryngofon

Czy jest na forum jakiś posiadacz laryngofonu? :sunglasses:

Myślę, żeby się przerzucić właśnie na taki sprzęt zamiast zestawu słuchawkowego, jednak nie miałem z nim nigdy styczności. Czytałem różne opinie - że niby szumy, inni mówią, że ładnie słychać itd. (zdaje sobie sprawę, że zależy to też od firmy itp)

Jak ktoś używa/używał to proszę o opinię jak to się przenosi na nadawanie i słuchanie na radiu :wink:

Też proszę o radę, bo nie wiem jaki laryngofon dobrać (jak już bym się zdecydował) do Midlanda G7-XT. Wiem, że jest tam problem z wtykiem, bo midlandy mają wejście ‘midlandowskie’, już z samym zestawem słuchawkowym miałem problemy :unamused:

Jedyne co znalazłem z midlandowych laryngofonów to ten: Link

Odpuść sobie. Sam nie używałem ale byłem po drugiej stronie “kabla” i słabo to to słychać. Chyba że jakiś wypasiony kupisz.

W BRoSie używaliśmy. Mieliśmy z chyba z 5-6 sztuk. Porównując z innymi dostępnymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku wypadają blado. Oczywiście mówię o tych dostępnych dla nas. My mieliśmy model podobny do tego co pokazałeś albo nawet i lepszy.

Co ciekawe ten sam zestaw wypadał różnie w zależności od gardła danego delikwenta i dopasowania mikrofonów do krtani. Sam używałem go okołu roku, ale ostatecznie odpuściłem.

Ok, dzięki za info Panowie; to zostanę przy dobrym sprawdzonym headsecie :slight_smile: