Firmy szyjące dobre jakościowo mundury

Jeśli masz pytania na temat wyboru munduru lub latarki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaktus
Kontakt:

Firmy szyjące dobre jakościowo mundury

Post autor: Kaktus » 21 września 2020, 8:25

Hej,

Zawsze kierowałem się w stronę kontraktów ze względu na jakość, ale teraz jest taka posucha że ciężko coś skompletować. Kupię więc chyba coś sklepowego, tylko pytanie wśród jakich firm szukać. Jedne dbają o jakość, inne byle tanio, a jeszcze inne drogo i źle. Kieruję więc pytanie do użytkowników takich sklepowych mundurów. Jakiej firmy nosicie i jakie macie opinie o nich? Dobrze by było gdybyście porównali to do innej firmy lub jakiegoś kontraktu. Wiadomo że jak ktoś uzbiera na pierwszy mundur to i nawet badziew będzie cieszył ;).
PMC Wiskord
Obrazek

Awatar użytkownika
Szopen
Kontakt:

Re: Firmy szyjące dobre jakościowo mundury

Post autor: Szopen » 21 września 2020, 13:08

Helikon posiadam combat shirta z 5 lat spodnie 2 . Spodnie w porównaniu do kontraktów(woodland) nie widzę różnicy
Chwalcie Pana i podawajcie amunicję - Brat Sierżant Grimm

Awatar użytkownika
Bartek79
Kontakt:

Post autor: Bartek79 » 21 września 2020, 13:19

Potwierdzam i ja mam sprzęt Helikon-a mocno tyrany i daje radę
Życie bywa kur*wsko zaskakujące
t.Ch.

Awatar użytkownika
KMovsky
Kontakt:

Post autor: KMovsky » 21 września 2020, 14:19

To ja też polecę helikona ;) mam już chyba z 3 ich bluzy, kurtkę i jakieś spodnie. Wszystkie trzymają poziom, a niektóre bluzy to pamiętają jeszcze czasy jak herod był szczupłym kawalerem. Polecam.

Awatar użytkownika
Kocur
Kontakt:

Post autor: Kocur » 21 września 2020, 17:13

Przerabiałem oryginalny mundur DPM - kurtka mimo 15 lat gdzies jeszcze sie wala... Spodnie za małe ale jeszcze by dawały rade :D
Potem chińskie mundury z aliexpress - w miare tanio (chodziło o zintegrowane ochraniacze na kolana i camo w Krypteku) - okazały się totalnym niewypałem z uwagi na kosmiczną rozmiarówkę z ali. Ciężko trafić w kolana na wysokości kolan...
Teraz mam Helikona spodnie w Greenzone - z kieszeniami na orginalne wkłady na kolana armi polskiej.
Wygodne, troche sie juz poprzecieraly od klękania na betonie - ale ogólnie polecam. Jak mocniej potyram i będą dziury - naszyje jakieś łaty akurat na miejsce ochraniaczy.
Wayne miał spodnie na sklepie jakbyś chciał pomacać jak to dokładnie wygląda.
http://z-u-p.pl.tl/ ZUP - Przeczytaj może są zarażeni też w twoim otoczeniu

Awatar użytkownika
Kaktus
Kontakt:

Post autor: Kaktus » 22 września 2020, 8:56

Dzięki za opinie :). Wygląda na to że helikona polecają wszyscy. Fajnie. Myślałem że będzie więcej rozbieżności, a tak to wybór jest prosty.
PMC Wiskord
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie taktyczne”