Ładownica do g36

Jeśli masz pytania na temat wyboru munduru lub latarki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Torfi
Kontakt:

Ładownica do g36

Post autor: Torfi » 01 listopada 2019, 21:36

Mam ważne pytanie odnośnie posiadaczy magazynków od G36. Jaka ładownica jest najlepsza, aby magazynki nie klinowaty się podczas wyjmowania? Do tego mógłbym kupić jak ktoś ma na sprzedaż lub zamienić za potrójną ładownice do m4.
Jeżeli na świecie byli by tylko dobrze ubrani ludzie, wtedy ci, którzy się teraz dobrze ubierają nie byli by wyjątkowi

Awatar użytkownika
Ajgorę
Kontakt:

Re: Ładownica do g36

Post autor: Ajgorę » 02 listopada 2019, 1:25

Najlepsze są dedykowane :P Pełno polskich krawców robi pod G36 w różnych kamuflażach

Awatar użytkownika
Van
Kontakt:

Re: Ładownica do g36

Post autor: Van » 02 listopada 2019, 1:52

Torfi pisze:
01 listopada 2019, 21:36
Mam ważne pytanie odnośnie posiadaczy magazynków od G36. Jaka ładownica jest najlepsza, aby magazynki nie klinowaty się podczas wyjmowania? Do tego mógłbym kupić jak ktoś ma na sprzedaż lub zamienić za potrójną ładownice do m4.
J/w najlepsze są dedykowane, ale ja - na 90% mam pewność (nie mogę linka faktury, a jest już późno i nie chce mi się ich szukać) - kupiłem sobie 3 takie i mi magazynki na spokojnie w nich siedziały i nie było problemu ich wyciągnąć.

Tutaj link:
https://gunfire.com/pl/products/podwojn ... 21388.html

Jeśli chcesz, to mogę je w niedziele wziąć i sobie potestujesz, ale nie wiem czy mi się uda dojechać na odpowiednią godzinę :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie taktyczne”