M917G UTR45 [DE]

Widzę że nie było tutaj jeszcze tematu odnośnie repliki UTR od DE więc pozwolę sobie założyć.
https://www.taiwangun.com/pl/pistolet-maszynowy-aeg/m917g-utr45-black-de

proszę o wypowiedzi: Jakie są plusy a jakie minusy tej repliki?

Nie wiem czy któryś kolega ze Stargardu z tym nie biega, ten taki co filmiki montuje na jutubie całkiem spoko. Może na stargardzkiej grupie na fejsbuniu dopytaj

@Konik - to benkart M4 i UMP .45. Dół od M4 (to samo co w innych DE), a góra stylizowana na ump.

  • gniazdo maga przyswaja magi do UMP, ale zostawili tam szparę na rozmiar stanaga - w starszych falconach można było wrzucać przekładkę i zmieniać pomiędzy Stanagiem, a magiem UMP. Ciekawe jak jest tutaj.
  • GB to standard DE- wiec trąci biedą w każdym calu i każda cześć krzyczy “wymień mnie” - polimerowy tłok, kiepski silnik, zębatki typu “może nie jebne”, penumatyka która szczelności nigdy nie widziała :smiley: Typowy budżeciak :smiley:
  • układ sterowania w komplecie - bardzo fajny jak za ten hajs (przynajmniej do póki działa). Legenda głosi, że lubi się zjarać … ale czego spodziewać się za te pieniądze. Plusem jest, że nie wymyślili żadnych udziwnień i w to miejsce można wrzucić Peruna/Gate.

Kup, ja chętnie pomacam za cudze pieniądze ^^

1 polubienie

Tak wiem Tabor ma lecz nie macałem jej jeszcze

Zamówiłem w ciemno :smiley:

Co prawda może to nie do końca na temat, ale ja kupiłem m904g od DE i jestem bardzo zadowolony.

Prawdopodobnie bebechy są bardzo podobne wiec myślę, że i tutaj będzie git.