Wybór bazy pod dmr

Witam potrzebna szybka porada brać g&g tr16 mbr308 czy czekać na classic army sr25 ewntualnie jak ktoś ma na sprzedaż z rodziny ar10 to niech pisze.

SR-25 od CA jest genialna. Ale długi GB V2 to trochę rzeźby z częściami i sprężyną (podchodzi ta od PSG-1)

Pytania bazowe:

  1. DMR będzie na AEG czy HP?
  2. Chcesz być koszerny i mieć magi na 7,62x51 czy masz to gdzieś?
  3. Jak dużym problemem jest dla Ciebie waga? Pytam serio - rozbudowana DMR wazy wc***.
  4. Jaki jest Twój budżet na samą budę i ile jesteś skłonny wydać na części.
  5. Ile masz wzrostu? Mając 160cm zapomnij o bieganiu z SR25 z tłumikiem … chyba ze chcesz wyglądać pokracznie :smiley:
  6. Jakimi kulkami chcesz z tego strzelać? Taka pseudo DMR na o.32g, czy 0,45g i wzwyż?

Mam 186cm wzrostu waga mi nie przeszkadza chciałbym mieć replikę najlepiej 7.62 jeśli chodzi o wydatki to w tym momencie myślałem głównie żeby wymienić lufę komorę gumkę itp. W gearboxie nie chcę za bardzo grzebać bo docelowo hpa kulki okolice 40,45

Jeszcze dodam myślałem nad lufa lambda komorą retro/prowin

A jeszcze jedno w moeńcie w którym było by to g&g to został by aeg oraz gra raczej na kulkach 36 czyli takie pseudo dmr

Jeśli chcesz się rzucać na DMR to patrz też na możliwości silnika - do SR25 musisz mieć dedyka, lub przedłużkę/dyszę do v2 Long.
Pod HPa generalnie panuje jedna zasada im lepsza (a przy tym pewnie droższa) buda tym lepiej- ICS, Krytak itd.

Przy TR16 od G&G… cóż moje w AEG uciąga kulki 0.48g, w czym problem aby strzelać cięższymi kulami?:wink:

ja przy .45 widziałem już spore matriksy jak ludzie robili, ile masz tam FPS upchane, że dobrze Ci się nimi strzela? :wink:

Pod limit 2.8J, wiec przy 0.48g leci z prędkością 350 FPS :wink: Matrix, matrixe ja jesteś niewidoczny to nie ma to większego znaczenia :stuck_out_tongue: