Mundur do asg

Witam! Mam pytanie dotyczące munduru, a mianowicie jaki wybrać? Jestem dość początkujący i wypadałoby się jakoś kamuflować niż latać w dresach… Ogólnie moją uwagę przykuł brytyjski MTP. Policzyłem sobie wszystko i żeby kupić coś porządnego żeby nie było białe tylko miało jako tako kolor to musiałbym wydać koło stówki, stu pięćdziesięciu. Poza tym jak tak patrze to kwestia kamuflażu w polskim lesie jest chyba dość wątpliwa.
Z racji iż używam repliczki kałaszka i ogólnie kręcą mnie te rosyjskie klimaty to myślałem o zakupie jakiegoś maskałatu i do tego chest rig na magazynki do AK, ale z drugiej strony nie chciałbym robić z siebie pośmiewiska, że nie stać mnie od razu na koszerny szpej, a udaję rusofila. Tak więc zwracam się z pytaniem - co wybrać? Jakieś opinie o mundurach z taiwangun https://www.taiwangun.com/pl/panel-piersiowy ?

Jak ma byc rusko i w miare tanio to sproboj ogarnac KLMK/KZS (niech cie reka boska broni przed kupnem KZM). Do tego hełm wz 68, chicom jak mówiłes albo jakies inne wyposażenie i bedziesz ludzko wyglądac. Jak chcesz to moge ci linki popodrzucac na priv.
A poza tym zapraszam do przedstawienia sie w odpowiednim dziale :wink:

Tu ja z ziomeczkami w takich setsch:

Dpm nadal dorwiesz za nie duże pieniądze, podobnie z rzutami BW w flecktarnie z końca lat 90 te dwa kamuflaże najlepiej pasywnie spisują się przez większą część roku w naszych lasach. Przy okazji do dpm na allegro znajdziesz chestrigg z 80zl pod nazwą dpm Sas webbing, a w flecku sporo firm robi kopie sprzętu, chociaż oryginalne pasoszele.bw są spoko

I do DPM i Flecka mam sporo gratów na sell jak ciuchy czy opo za grosze :stuck_out_tongue: Zresztą jak się znudzi to będziesz miał ciuchy na ogniska i picie w plenerze