Spartac srt jaki?

Witam,
dopiero zaczynam przygodę z asg, chciałbym kupić pierwszy karabin i w oko wpadł mi Spartac SRT tylko że tam tych srt to od groma jest i w sumie podobne, więc czym się od siebie różnią? Który byście polecali?

P.S. i od razu pytanie czy da się selektor ognia obustronny zrobić?

@Mystogan kupienie Spartaka (jakiegokolwiek) to jak podtarcie się papierem ściernym, albo jak wciąganie tabasko nosem - niby możesz się pochwalić przed kumplami, ale jednak trochę piecze i wstyd :stuck_out_tongue:

Plastik jak w tanich zabawkach, a wnętrze to żart. Gdyby miał wymienić części które należy w nim wymienić to na liście byłoby wszystko poza chwytem pistoletowym. Szkoda czasu i pieniędzy. Ja wiem, że to “tania” replika, ale trzeba mieć jakąś godność.

Jakim budżetem dysponujesz?

heh cóż budżet jak na początek niewielki, powiedzmy 500 zł mogę na to przeznaczyć, dlatego ten spartac wpadł mi w oko bo tani i dużo fps.

Przejrzałem trochę forum i zauważyłem, że jak ktoś się zna i popróbował droższych zabawek to spartaca odradza, ale poczatkujący sobie chwalą :slight_smile: No ale jak polecasz coś lepszego w tym skromnym budżecie to oczywiście sprawdzę :slight_smile:

Troche wiecej niż 500 - masz https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/m904f-fire-control-system-edition-de?from=listing&campaign-id=19
Juz z sensownymi beebchami i fajnym wygladem.
Ale jeszcze musisz kupic baterie lipo i ladowarke do niej wiec w sumie wyjdzie jeszcze wiecej.
Ale to jest aktualnie replika emki jako minimum - i ludzie je chwala (programowalny spust w standardzie maja zazwyczaj repliki za 1k+).

Ewentualnie jak kasy brak - G36 JG - jezeli sie wciagniesz bedzie potem dobry na cqb.
Zreszta poradnikow co kupic zeby nie kupic gówna znajdzie duzo.

No nie powiem, ten M904F całkiem fajnie wygląda. Może faktycznie dołożę trochę grosza. A to tylko na Taiwangunie można kupić? Czy gdzieś w ZS można to obejrzeć?

Niewidzialem zeby bylo gdzies indziej niz taiwangun.

Tg jest wyłącznym dystrybutorem, a że ich hurt nie istnieje to nigdzie stacjonarnie tego nie zobaczysz :stuck_out_tongue:

W tym budżecie poszukaj starej specny, używanego SA Core, albo nawet zwykłej. Sporo kałaszków Cymy też można dostać w całkiem niezłym stanie :wink:
O nowych DoubleBellach i innych podobnych nie wspominając, ale błagam… nie spratac.

D:

Kup kolego używaną replikę. Często koledzy sprzedają z jakimiś bajerami.