Zakup repliki bocznej

Witam, z uwagi że jestem zmuszony kupić replikę boczną zastanawiam się nad tą z linku tylko nie wiem czy to się sprawdzi, jeśli byłby w stanie ktoś się wypowiedzieć na jej temat czy opłaca się to kupić czy lepiej darować sobie i szukać czegoś innego byłbym wdzięczny :slightly_smiling_face:

https://m.olx.pl/oferta/pistolet-asg-airsoft-mk23-dwa-magazynki-stti-src-green-gas-gg-CID767-IDCk1CF.html

@Bunio wykreśl proszę słowo na B… w asg używasz repliki - taka higienia.

Mk23 od STTI to dziwna zabawka, z jednej strony po modach ludzie robią na niej zasięgi po 60m, a z drugiej to kawał plastiku … Model który wrzuciłeś jest chyba po wszystkich modach które można zrobić w tym modelu. Jeśli latasz z VSR to może być spoko replika dla Ciebie (z uwagi na możliwość używania tej samej wagi kulek do boczniaka i VSR). Poproś sprzedawcę o sprawdzenie ile J generuje replika (to gaziak więc nie ufałbym tym 350fps).

Pamiętaj tylko że te repliki są relatywnie tanie i badziewnie wykonane, znam przypadki gdzie na pierwszej strzelane już coś pękało … ale nie martw się, dokupisz sobie drugą na części za grosze. … :stuck_out_tongue:

Gawron przepraszam za wyrażenie B… więcej się to nie powtórzy :slightly_smiling_face: czyli tak reasumując, od biedy może być? Napewno zapytam się o te J

Bunio pomacaj najpierw u kogoś lokalnie … bo repliki od STTI są bardzo specyficznie wykonane, nie wiem czy przypadnie Ci to do gustu. Jednak w tych pieniądzach chyba nie oczekujesz rewelacyjnego wykonania?:wink: Czysto technicznie replika powinna strzelać na prawdę ładnie …

Gawron masz rację, nie oczekuję żadnej rewelacji co do tej repliki tylko alternatywy dla VSR i krótkiego dystansu. Replika ma się tylko sprawdzać w strzelankach a nie wyglądać czy być “bajerancka”

Pamietaj tylko, że sezon na repliki na greengas już się kończy… :stuck_out_tongue:

Chodzić Ci o niskie temperatury? Myślę że jeśli pogoda (temperatura) będzie się utrzymywać tak jak do tej pory to tragedii nie będzie

Mam dwa STTI i nie bardzo wierzę w te 350 fps po usunięciu przedłużki lufy na samej lufie oryginalnej. Choć byś nie wiem jakie mody robił. Ja mam wszystkie polecane,istotne dla osiągów mody i na oryginalnej lufie 310 fps / 0,9 J, kulki 0,2g, to wszystko co się udało osiągnąć. Mówimy o “normalnym” green gazie i temperaturze około 20 st. C. Dopiero wymiana lufy na którąś z polecanych, np. Maple Leaf 6,04mm 150 mm Crazy Jet GBB, albo PDI 6,01 - 133mm mogła by dodać nieco fps. Ale nawet na oryginalnej lufie kulkami 0,4g strzela zadziwiająco daleko i celnie. W drugim STTI oprócz tych modów mam lufę Crazy Jet GBB 260mm - Maple Leaf. I tu 400 fps to nie problem. O zasięgu nie wspomnę bo mój wzrok tak daleko nie sięga :slight_smile:
Jak byś miał jakieś pytania, to pisz.

Mam MK 23 STTI be z modów do momentu jak nie rozwalilem maga chrono pokazywało 420 fps.Rok produkcji 2008

Moje obydwa po wyjęciu z pudełka robiły 380 fps. Może przed wojną robili jakieś lepsze :slight_smile:
A uszkodziłeś mechanicznie ? Czy cieknie na dole ? Bo ten przeciek to standard w tych magach. Ale jest na to sposób.