Specna arms

Siemanko, jestem posiadaczem repliki sa c02 od specny, i mam pewien problem bo gdy załaduje magazynek (ten co jest w zestawie) to strzelam raz czasami dwa i potem są puste strzały, jest to problem magazynka czy raczej repliki. Pozdro i z góry dziękuję za odpowiedź

Rozumie, że mowa o magazynku hi-cap - nakręciłeś go do oporu? Do chwili kiedy przy kręceniu zębatka "tryka’ przy każdym kolejnym przekręceniu?

Tak, jest to hi-cap nakręcałem na maksa i gdy był w replice zacząłem nim ruszać na boki i gdy był bardziej po prawej to było słychać jak kulki ,wskakują" do komory. Czy kupienie nowego magazynka będzie najlepszym rozwiązaniem na sprawdzenie?

Nie koniecznie takie zachoanie możę wskazywać na:

  • ukruszoną cześckomory tzw. feed tube - moze się złamał lub wytarł i nie wciska wystarczająco zwalniacza na magu. W tym przypadku komora jest do wymiany/sprawdzenia.
  • wyrobiony magazynek - przetestuj na innych magazynkach.
  • Wyrobiona blokada maga - po wyrobieniu nie trzyma magazynka na wystarczającej wysokości.
  1. Ten mag którego wpinasz to oryginalny mag z zestawu?
  2. Wprowadzałeś jakieś modyfikacje w zakresie komory houp lub gumki?

Tak, wszytko jak w zestawie, nić nie robiłem wszystko jest w stocku ( nie wiem czy to się tak pisze)

Replika ma parę dni 3-4 więc raczej wyrobienie blokady nie wchodzi w grę

Jeśli replika jest nowa to sprawdź jeszcze inne magi, jeśli one też nie będą podawały zwróć ją sprzedawcy lub poproś o wysłanie innego/nowego maga.

Jeśli nie masz dostępu do innych magazynków poproś kogoś na niedzielnym spotkaniu - nie będzie problemu z użyczeniem.

Właśnie jadę kupić nowy magazynek jeśli nie będzie działał, zwrócę

Tylko uderzaj do shotguna,a nie do militaria.pl (tam chłopaki zazwyczaj nie wiedzą nic o Asg :stuck_out_tongue: )

Nowy magazynek i po problemie, dzięki wielkie