Replika CQB do 1500 złotych.

Witam, chciałbym się was poradzić jaka replikę do 1500 złotych mogę kupić do cqb, najlepiej replikę z rodziny m4, która w stocku robi już bardzo dobra robotę, najbardziej mi zależy żeby replika miała bardzo duży roof już w stocku, miłe widziany system szybkiej wymiany sprężyny ale nie jest obowiązkowy, jak pisałem wyżej ma być do cqb czyli najlepiej jakby nie przekraczała 350 fps, za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

Ja mam Amoebe M4 (AM-003) Taki niby karabinek maszynowy. Replika niczego co by istniało wiec nie do rekonstrukcji. Na stocku mam 330fps i rof 17k/s (li po 11.1 do którego na stocku jest gotowa). Działa przepięknie i po wymianie gumki na flathopa ma zasięg że hoho. :wink: No i elektroniczny spust na mikro-styku, który działa jak z bajki :slight_smile: (wady też ma ale mało :wink: )

Nawiązania do Twojej odpowiedzi, zapomniałem dodać ze replika musi mieć kolbe :stuck_out_tongue: i jeżeli chodzi to budżet to 1500 złotych na sama replikę, bez szpeju magów, optyki itd :slight_smile:

Replika do CQB
Replika z kolbą
wybierz jedno


Skoro tak bardzo chcesz, kup np CA M15A4 + kolbę i masz. Mieli taki model w ofercie ale już go nie widzę, chyba że chcesz ściągać

Pozwól ze podlinkuje kilka replik które dla mnie były by odpowiednie pod względem wyglądu, was zapytam się czy któraś z tych spełni moje oczekiwania techniczne lub może macie jakieś repliki podobne do tych które są owiele lepsze :slight_smile:

No to masz Amebe z kolbą :smiley: Replika karabinka AM-007 - czarna - airsoft, asg, militaria

No dobra, ale czy kolega Bongi mógłby się zacząć zachowywać zgodnie z regulaminem forum…?

Jeśli niestraszny ci chińczyk to mam dwie propozycje Replika karabinka RRA SA-E04 EDGE™ - czarna - airsoft, asg, militaria lub Replika karabinka RRA SA-E10 EDGE™ - czarna - airsoft, asg, militaria
Jeśli chcesz coś na bogato Replika karabinka Trident Mk2 PDW IT - airsoft, asg, militaria
Do tego kod rabatowy -12% “GF-STILGAR-12”

G&G Replika pistoletu maszynowego CM16 ARP 9 ja bym brał :smiley:

A później będzie wydawał miliony i szukał w Tajwanie pasujących magazynków, jak się hajkap znudzi :stuck_out_tongue:

Dokładnie :smiling_imp:

Najlepsza rada dla początkującego: “Sprawdź czy kupisz do tego magazynek” :mrgreen:

Temat można zamknąć, dziękuje za wszystkie propozycje, wybór padł na Krytaca :slight_smile: