Co o tym sądzicie?

Witam, jesienią zajarałem się ASG i kupiłem to: https://www.militaria.pl/action_sport_games/karabin_snajperski_asg_urban_sniper_16769_p5813.xml

Co sądzicie o tej replice?

Po pierwsze to jest replika, nie broń. Po drugie, najpierw pyta się o opinię, a później kupuje, bo co jeśli napiszemy, że kupiłeś badziewie? Po trzecie, są lepsze i tańsze sklepy niż militaria. A o snajperce na pierwszą replikę było już dużo rozmów. O samej replice się nie wypowiem, wygląda na plastik fantastik i potrzebny jej tuning żeby mieć przewagę nad AEG-ami.

Będziesz się z tym męczył aż albo zniechęcisz się do zabawy albo kupisz sobie elektryka.
Kazdy z tanim aegiem bedzie mial nad tobą przewagę kilkunastu kulek na sekunde kiedy ty wystrzelisz jedna na 2.
Nie bardzo wiem czy ten model da sie tuningować do 550 fps. A nawet jak - sama moc nie wystarczy ale liczy sie tez lufa i komora hopa ktore to w stocku pewnie ma badziewne.
Zanim się zniechecisz pozycz od kogos elektryka i zobacz jak z tym sie gra.
Snajperki są specyficzne i polecane dla ludzi którym się już troche znudziło asg i chca poszukać czegoś innego. Bo snajper w asg ma trudniej nie łatwiej.
Jeżeli zainwestujesz z 3 tysiaki w replike to wtedy jesteś na poziomie aegów i w pewnych okolicznościach masz przewagę zasięgu. Ale trzech biegnących kolesi z stockowymi replikami i tak moze cię wyłaczyć bardzo prosto.

Do tego cm.127 będzie ok?

Ps. O tej stronie usłyszałem niestety dopiero niedawno.

Tak cymoglock jest spoko jako boczny. Nie ma porazajacego zasiegu ale mozesz sie z nim nawet w cqb pobawic.
Jezeli chodzi o sklepy i gdzie kupowac to popatrz na:
taiwangun.com
azteko.pl
ewentualnie gunfire.pl (gunfire jest najdrozszy).
Mozesz tez oczywiscie isc w Szczecinie do Shotguna i tam porozmawiac.

Ok, myślę, że właśnie kupię jeszcze jakiś mundur, kamizelkę taktyczną, a może nawet g36c bo fajnie wygląda i dobre podobno.