Vfc avalon

Witam czy ktoś używał lub ma opinie o tej replice
Replika karabinka Avalon Calibur CQC - airsoft, asg, militaria Z góry dzięki :sunglasses:

Sprowadzałem dwie, działają są spoko, godne polecenia ( po zakupie praktycznie nie ma co grzebać). Po podpięciu 11.1, wrzuceniu auto i naciśnieciu spustu euforyczny i złowieszczy śmiech gwarantowany ];->

Jedyny ferment jako ostatnio wyszedł to fakt, że pomiędzy seriami avalonów są różnice dot. luf i gumek.
Część z nich ma zarówno opisaną preckę jak i gumkę maple leaf, inne mają tylko opisaną lufę i zwykłą gumkę, a jeszcze inna partia jakąś inną lufę i gumkę maple leaf’a.

Dodatkowo miedzy seriami występowały też różnice w opakowaniach polimerowa skrzynka vs karton.

A jaki ta replika ma skuteczny zasięg

Od tąd… do tego miejsca. :wink:

A tak na serio, przebijasz większość stocków, ale raczej z metrówką nikt nie biegał żeby mierzyć. To co dostajesz kupując avalon to solidny kawał sprzętu, który pozwala bez inwestycji grać przeciwko graczom z replikami klasy średniej po tuningu.
Rzecz jasna da się tam podciągnąć zasięg, ale i tak ta maszyna w stocku robi swoje :wink:

Właśnie myślę na tą replika Ale jedno co mnie odstrasza to długość lufy wewnętrznej producent podaje że 275 mm A chciałem ją pod lasy

To do lasu masz: Replika karabinka Avalon Saber Carbine - airsoft, asg, militaria :wink:

Niemalże to samo, tylko dłuższa lufa i nieco zmieniony design poszczególnych elementów. Bebechy GB powinny być niemal identyczne.

Duże są różnice między GB serii avalon a podstawowe repliki produkcji VFC?

Tak - tylko avalony maja wzmocnione wszystko w srodku. Standardowe VFC ma dobre body tylko. Nie ma precki i nie wiem czy ma rotacyjna komore hopa.

Druga sprawa - w zaleznosci gdzie kupujesz - mozesz miec avalona bez precki i bez rotacyjnej komory, tylko z upgradnietym gearboxem. Gearbox ma od razu mosfet (zewnetrzny) zebatki 13:1 uszczelnioną pneumatykę, pseudo szybką wymiane springa (musisz wyjac gearbox) oraz silnik srednio torqowy (w miare mocny i w miare szybki ale zaden demon - takie charakteryzuja sie oszczednoscia batki). W kolbe ciezko wcisnac cokolwiek co nie pasuje do kolby SF (dla mnie to glowny minus repliki - ladna kolba ale wymaga pakietow trzy czesciowych do asg a te sa drogie i slabe - preferuje modelarskie z dużym C a nie tylko 20C.) Jak zerkniesz na powair6 sklep- to tam wlasnie maja avalony z gearboxem, ale bez precki. Plus maja zwykle VFcki nieavalonowe.