Dzisiaj jest 19 lutego 2019, 9:51

"Ameba" od Aresa

Dyskusja na temat broni ASG
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Montes

"Ameba" od Aresa

Post10 lipca 2017, 0:06

Witam, jezeli ktos czytal moje ostatnie wpisy to wie, ze rozmyslam nad doborem nowego lub ulepszeniu obecnego sprzetu. Zainteresowal mnie karabinek Amoeba am-005 i jego pochodne ( w innych konfiguracjach). Zastanawiam sie tylko czy sprawdzi sie on takze w lesie. Oczywiscie wymienie hop up oraz lufe na precke i wloze np. M120 lub M110. Powinien miec wtedy okolo 420 fps. Co o tym sadzicie, czy wersja z tlumikiem (najdluzsza) da rade w lesie na spokojnie?? Moze ktos ma taka replike i opowie cos o jej uzytkowaniu? Chcem dowiedziec sie cos wiecej o tym "malenstwie". Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Montes
Awatar użytkownika

Errhile

Re: "Ameba" od Aresa

Post10 lipca 2017, 9:13

Pogadaj z Boberem, Amebę ma i w lesie nią grał / grywa (bo ma też wybór innych replik, a ręce tylko dwie ;)). Generalnie chwalił, ale jak mówię - pogadaj.
Awatar użytkownika

Bober

Re: "Ameba" od Aresa

Post10 lipca 2017, 11:57

Siema,

A no zgadza się. Mam. Polecam.
Nie trzeba w tym grzebać i jest spoko.

Ja w swojej wsadziłem preclufę do końca tłumika i zmieniłem przełożenie na szybkostrzelne.
Na sprężynie do CQB wali conajmniej 28 kulek na sekundę.
Fajna, lekka, mała.
Po lesie też się da. Kilka razy miałem ją na zwykłych niedzielnych ❤❤❤❤❤ dla frajdy, bo rof na sprężynie do lasu nie spadał poniżej 23 kulek na sekundę z tego, co pamiętam.

Z jej wad - całkowicie plastikowa, front grip szybko łapie luzy, mało miejsca na baterię, delikatna kolba bez regulacji.
Wszystko inne, to same zalety. Kupiłem kilka innych replik i ta poszła w odstawkę, ale przez długi czas była moją ulubioną, bo frajda z niej strzelać.
Nawet bez tuningu, wstawisz jej lipo i będziesz miał fun.
Pozdro.
Z ekipy t.Ch.
Mam tematyczny Fejs i Instagram.

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Repliki ASG