Jaka firma replik polecacie

Wesołych Świąt na wstępie
Od jakiegoś czasu przeglądam repliki M4 /M16 szukam repliki które maja bardzo dobre skupienie i zasięg w wersji stokowej.chodzi mi konkretnie o firmę która jest kotem na rynku i robi cacka replik a nie buble części itp.przy czym cicha w uzyciu nie jak moja specna. Cena hmm 1500??plus minus na chwile obecna nie gracją roli firma jest ważna i czego szukać.

ICS polecam. Używam od roku pełnego stoska. Przyczyną nie jest brak możliwości tuning lecz brak jego konieczności.
Nawet lufy, czy gumki nie ma potrzeby wymieniać. Do tego jeszcze dwudzielny GB co jest mega rozwiązaniem.

z jakiej strony zamawiałeś swoją replikę?

http://wojskowe.eu/pl/c/Airsoft-6-i-8-mm/445

Taka drobna uwaga, bo kilka osób miał problemy z tym wojskowe.eu. Potrafią nieźle zbywać człowieka gdy chodzi o zamówienia z przedpłatą. Potrafią co chwile zmieniać wersję wydarzeń, a z 3 tygodni robią się 2 miesiące oczekiwania i ciągłe problemy.

Nie ma aż takich problemów z zamawianiem sprzętu, który mają na stanie.

Nie ważne co weźmiesz, ale G&P, ICS, VFC czy Marui to same dobre firmy. Ciężko się na nich przejechać jeżeli chodzi o jakość wykonania części wewnętrznych lub zewnętrznych. Awaryjność jest marginalna o ile nic nie grzebiesz.

no dobra a teraz jak M to jaką polecacie jest ich dość dużo a ja nie koniecznie w tym wszystkim się odnajduje. Patrzałem na tego ICS co mi poleciliście i G&G i powiem ze tu chyba przemawia za mną dzielony gear-box przy czym ceny są różne a jak z częściami ? jak z tuningiem późniejszym i pytanie jeszcze czy magi od każdej M pasują???np. Specny ?a i dostępność na wojskowe.eu dupa blada i na gunfire też:(

Alonzo - ogarnij proszę swoją stylistykę i interpunkcję, bo tu oczy aż bolą. - Gumiś

ICS ma zupełnie inną komorę niż standardowe M4.

Jak M to tylko M-14 . gdybym teraz miał zakupić replikę zastanowiłbym się nad : Krytac,Ics,G&p,G&g,HPA

sorki za pisownie i stylistykę, szybko pisałem bo w robocie jestem a oko saurona patrzy.
co mam rozumieć przez inny gear-box ??

ICS ma tylko i wyłącznie inną komorę, ale jest w stocku metalowa i nie ma z nią problemów. Kręci stockową gumkę bez problemu. Ja kupiłem dodatkowy górny GB przez co w chwile zmieniam moc repliki bez użycia narzędzi.
Mam namiary na gościa ze sklepu który może zaproponować lepsze warunki zakupu.

Tylko ICS jest powiedzmy dla koneserów. Jest specyficzny i nie każdemu to podejdzie; podobnie jak GBBR. I wykonanie z zewnątrz jest na poziomie CA, może niżej.

no dobra. Mivak a jak ci się spisuje twoja replika?. Jakieś plusy minusy ??jeśli chodzi o ceny ICN, G&G i VFC to wygląda to podobnie ale ten podwójny gearbox to fajna sprawa. Nie wiem co mam rozumieć ze ICN ma inną komore ,jestem ciekaw o co chodzi ?jak możesz Mivak rozwiń temat proszę

Komentarz off-topowy, ale potwierdzam słowa Groszka. Ten sklep to największy syf ever w zakresie obsługi klienta. Kłamią w żywe oczy, na stanie pokazują rzeczy, których nie mają na magazynie. Moja walka z nimi o zwrot kasy trwała miesiąc, nie obyło się bez formalnych pism i gróźb o skierowanie sprawy na policję. Więc jeżeli zdecydujesz się na ICSa to sugeruję przemyślenie, czy chcesz go brać od tego dystrybutora.

a co powiecie o airsoft evolution???

czytalem opinie i same plusy ,jedynie na co natrafilem do artykuł o przetestowaniu repliki firmy airsoft evolution że ktoś dał za tuning 5/10 nie bardzo wiem jak to rozumiec.

Słabo czytałeś,mysle ze jak ktos dał 1 zła opinie na 100 dobrych to pewno shit replika nie bierz

no widzisz kolego wlaśnie czytalem i wedlug twojego toku myslenia wlasnie doczytalem i nie wzoruje sie na jednej negatywnej opini. Ale podesłanie linku to tylko połowa sukcesu wiec kolego możesz wypowiedziec sie co ty sądzisz ??

Mam kilka replik różnych firm(Cybergun,Pj,Cyma,G&p,G&g,Ptw,Jg,We,Socom gear,Tokyo Marui,No name) I wiem jedno czytałem pytałem macałem a potem się okazywało że na moje potrzeby(350 max 400 fps) starcza replika za 300 zł.Jasne kwestia gustu,teraz celuje o ile sprzedam część replik w Krytec i Tokyo Marui (dla Scar-h) . Jedyną zmianą bedzie dodanie koli,chwytu itp.

Jakoś nie rozumiem branie repliki za 1,5 k i grzebanie w niej

Masz już gdzieś już je wystawione?
Chętnie oblookam :slight_smile: