Adapter M4 do G36

Witam, mam pytanie odnośnie magazynków typu M4 w adapterze G36, jakie magazynki NAPEWNO działają w tej konfiguracji. Nie chce mieć po prostu zbędnych problemów z magami. z góry dzięki c:

Przeniesiono do odpowiedniego działu - Gumiś

Zacznijmy może od tego, że napiszesz jakiej firmy masz ten adapter?

Ja miałem takie coś do swojej giety i nie działało. Z tego co się orientuję, niewiele adapterów dobrze pracuje z magami od M4. Sprawdź, czy adapter ma tunel do komory dla kulek (mój nie miał, i wszystkie kulki leciały po wnętrzach giety). Jeżeli ma, musisz testować po prostu magi od M4 - może któreś zadziała :slight_smile:

bo są 2 rodzaje adapterów, trzeba uważać.

Jeśli dobrze się orientuję to powinien być z takim dzyndzlem. Ze wszystkich chyba ARES jest najlepszą opcją ale około 100 zł zakręca. Możesz próbować z Battleaxe i innymi jeśli nie boisz się, że prawdopodobnie będziesz musiał szlifować. Zdarza się też i tak, że ten dzynzdel się urywa i niestety kolego ale nie kulek już nie poda.

Jeśli jest to konieczne, chcesz mieć większą wymienność magów z teamem, ładować po 2 do ładownic, czy korzystasz z fastmagów to bierz ale jeśli ma być to tylko wizualnie zastosowanie to sam sobie odpowiedz czy Ci to potrzebne.