SVD Koer

http://www.taiwangun.com/en/sniper-rifles/sniper-rifle-svd-style-koer?smclient=e12e41c7-cf93-4c71-847f-bf866617b45c&smconv=37909e5a-9837-4b78-a2b6-286ca5e5f3bb&smlid=3&utm_source=salesmanago&utm_medium=mailing&utm_campaign=newsletter-available-13.10.2015

Co o tym myślicie? Wygląda na godną zainteresowania. Nie słyszałem wcześniej o tej firmie i jej produktach. Moze plusy i minusy repliki?

Wierz mi na słowo że snajperstwo w asg jest nienajlepsze, osobiście bym tobie polecił replike elektrycznego karabinu wyborowego bądź gazowego (przynajmniej ja mam zamiar coś takiego zakupić) . Jeśli chodzi o ten konkretny model to od nieznanego producenta bym jej nie brał chociaż 550fps wydaje się być kuszące :slight_smile:

Powinno być w porządku. Od A&K i GFC chyba wiele się nie różni jeśli tak bardzo Ci na tym zależy. Osobiście sam wolałbym tuningować AEG’a pod karabin wyborowy jeśli chciałbym strzelać na dalsze dystanse.

Generalnie parcia na snajperstwo aż tak mocnego nie mam, moze w przyszlosci. A teraz bardziej chciałem sie dowiedzieć jak to jest za ta firma i ich replikami, bo niebukrywam ze cena mnie zszokowala

Sprężynowe repliki tak kosztyją. Jednak jeśli to twoja pierwsza replika to na pewno kup elektryczną. Majac 500 fps w svd a 420 w szturmowce to na pewno z elektrykiem bedziesz bardziej skuteczny.

No generalnie na razie biegam z CM.520, wydaje mi się, że nawet się widzieliśmy (spodnie w kamuflażu i reszta cała czarna ;p), a ewentualne snajperstwo jak mówiłem, to na dalszym planie :wink: Czysta ciekawość