Podziękowania

seria scenariuszy Call to Arms
Awatar użytkownika
abrams
Kontakt:

Re: Podziękowania

Post autor: abrams » 15 września 2014, 23:06

i jeszcze spóźnione podziękowanie odemnie (eh.. ten brak czasu)
pomysł świetny, wykonanie i sama rozgrywka też
nie wiem jak to wymyśliłeś herod ale zrobiłeś to tak jak trzeba, dzięki
dziękuję również pozostałym organizatorom którzy także nad tym pracowali
a także uczestnikom za udaną i uczciwą zabawę
nasz wodzu wooki i jego zastępca KM również dobrze się spisali, mimo że nie wygraliśmy dało się odczuć zorganizowanie i wspólne dążenie do celu, za co również dziękuje chłopaki

ile ten scenariusz miał plusów to każdy wie, nawet "nudne" siedzenie w okopie miało swój klimat przez który skończyły mi się fajki prawie

a skoro juz padło pytanie o wady.. moim zdaniem kulek było tyle, żeby nikomu nie zabrakło podczas strzelania gdy już się zdobyło te kilka paczek, przez co w późniejszej części gry już raczej nikt sie o kule nie martwił, ja akurat zużywam bardzo mało, więc nie mam pewności jak to odczuli inni, i jak by chcieli żeby było
a druga sprawa, choć był to bardzo miły gest że te kulki dostawaliśmy to jednak u wielu osób powodowały one zacięcia problemy z HU itd, ja również miałem przez nie problemy, ale domyślam się że to nie było do przewidzenia

a pomysł jakiejś wspulnej kopalni wydaje mi się dobry
może by założyć osobny temat na pomysły/wady/zalety itd?

no.. trochę sie rozpisałem, ale to dla tego że było zajebiście jeszcze raz dziękuje wszystkim
=WHO DARES WINS=

Awatar użytkownika
PATRON
Kontakt:

Re: Podziękowania

Post autor: PATRON » 19 września 2014, 19:22

https://www.youtube.com/watch?v=yz5hQXD ... bE1fLfE17Q

Krótki filmik z CalltoArm , nie obraźcie się jak coś nie tak
Poland Aggressive Tactical Reserve of National

ODPOWIEDZ

Wróć do „Call to Arms 2014”