Ulepszenie cymy.

Otóż posiadam cm 31 od pewnego czasu i mam takie małe zapytanie. Czy uważacie że warto zainwestować w poprawę osiągów ? Jak tak to czy możecie polecić priorytetowe części do wymiany w przedziale do 400 zł ? Zakup repliki o lepszych osiągach chwilowo odpada a chciałbym tą cymkę użytkować z kolejny rok. Pozdrawiam.

Jesli twoja cyma ma body z plastiku to szkoda kasy. Sprzedaj i te 400 dołóż do innego sprzętu. Za 600 spokojnie kupisz karabin z osiągami 400 fps. Szkoda kasy pakować w cm 31.

-Łożyska z gównianych 7mm kulkowych na również kulkowe lub ślizgowe np. firmy ShS
-Plastikową śmieciową prowadnicę sprężyny na metalową również łożyskowaną też np. firmy ShS
-Plastikową głowicę tłoka i cylindra na plastikową głowice tłoka i aluminiową głowicę cylindra, firma ShS
-Okablowanie oraz wtyczkę na T-Deans(30A) lub co lepsze XT60-XT90(up.30/100A)

Ten set da Ci na pewien czas bardzo dobre osiągi i stabilne FPS. Idąc dalej można wymienić jeszcze kilka rzeczy lecz w tym momencie pozostaje nam ze stocka jedynie szkielet ktory niestety jest z abs.
Również dobrym rozwiązaniem jest wymiana lufy i gumki HU, nie ruszając przy tym GB, zostawiając go na stocku.
To jak karabin będzie strzelał oraz jakie finalnie będzie miał osiągi, zależy tylko od Ciebie i Twojego budżetu.

polecenie barakudy do ktorego sie oczywiscie zastosowalem w moim ak74 tylko ze body mam metal.

Zapomniałeś o sprężynie i dyszy, później tłok :wink: To nie ma sensu w takiej replice. W CM 31 wymienia się części jeśli padną. To co podałeś w stocku na m110 (400fps) spokojnie będzie działać więc wymieniać dla wymiany nie ma sensu.
Hiszpan doceniam chęć pomocy ale tak na prawdę nie masz o tym pojęcia, sam pewnie nigdy nie otwierałeś GB więc nie powinieneś się wypowiadać w tych sprawach.

no niemam mowie tylko co mi bara polecil spoko :wink:

Bara Ci polecił taki set do twojego Kałacha co nie znaczy że będzie miał sens w innej replice.