Dzisiaj jest 16 lipca 2019, 1:16

Gumka hop-up pod komorę ProWin - SA-B02

Części i akcesoria najlepsze do twojej repliki
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Gumiś

Re: Gumka hop-up pod komorę ProWin - SA-B02

Post15 maja 2019, 14:40

Dzięki Gawron za szczegółowy opis. Mam nad czym myśleć.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

Gawron89

Post15 maja 2019, 14:51

Proszę, w razie czego mam oskalpowane gumki i luźne dystansery, jeśli chcesz mogę Ci je podrzucić do testów :)
PMC Wiskord
Obrazek
Awatar użytkownika

kmk

Administrator

Post15 maja 2019, 19:46

I zastanów się czy jest sens wymieniać komorę jeśli ta działa dobrze - mi ProWin w ogóle nie działał w Specnie - problemy z doborem dyszy. Jeśli nie masz jeszcze ProWina to mogę Ci dać go na testy, podobnie jak gumkę + dystanser od Maple Leafa
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

Kocur

Post15 maja 2019, 20:11

A ja polece jak ktos ma kilka replik dystansery z silkonu z rurek do wina.
Najlepiej sprawdzaja sie rurki srednica wewnętrzna 6 mm zewnętrzna 8 mm (1 mm grubosci guma) lub 6/10 (2mm). Ale musisz wtedy w komorze zjechać ramię dystansera na równo. Ja tak mam w 3 komorach do auga i działa fajnie. A koszt poł metra rurki to 5.90 - zrobisz z tego 500 dystanserów ;)
Kombinowałem z gumki do scierania ale przy auto dziwnie drgała i hop się robił niedokładny (under hop, dobrze kulka, dobrze kulka, overhop). Kupne dystansery sa odrobine drogawe ale nie trzeba nic sie bawic.

I popieram KMK - jezeli komora dziala dobrze to wymiana jej jest srednim pomyslem. Wymiana komory i wymiana szkieletu gearboxa to przyczyna najczestszych problemow z osiowością i działaniem hopa.
http://z-u-p.pl.tl/ ZUP - Przeczytaj może są zarażeni też w twoim otoczeniu
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Tuning