ASGARD 2020

Informacja przechwycona przez ECHELON: -.- — -. … . -.-. / .-… … .–. -.-. .- / …— ----- …— ----- --…-- / … - …- .-. — -.- / … / .-… .- …

. -. -… / — …-. / .— …- .-… -.-- / …— ----- …— ----- --…-- / … - …- .-. — -.- / .- -. -… / …-. — .-. . … -

Kto zainteresowany to sobie można zdekodować :smiling_imp:

Uuu… czyli wzieli pod uwagę wyniki ankiety :wink:

koniec lipca 2020, sturok i las

Hell yeah :slight_smile:!

No i zepsułeś zabawkę innym :stuck_out_tongue:

Ja niestety muszę znać dokładną datę - to jest mój miesiąc urlopowy i wyjazdu rodzinnego.
Ale masakrycznie kusi
I tak, Tomazu popsułeś ludziom zabawę :slight_smile:

Nie pomożesz, źle…
Ułatwisz - też do du…Ehhh :mrgreen:

Przepraszam wszystkich, którzy rozpoczęli budowę swojej własnej Enigmy lub tworzenie softu do odczytania tej wiadomości :smiley:

Ja już wyciągałem „ Płachty Zygalskiego”

Co prawda urlopu nie będzie, ale dłuższy weekend wolny za nadgodziny można wziąć :wink: Jakby coś, to ze Szczecina mamy się po drodze

Wiadomość od organizatora ASGARD 2020 - zachęcam do śledzenia jego strony: Facebook

We know, silence like every winter, and you must plan your holidays! > :man_facepalming:

For today, the most likely date of Asgard No. 5 is July 23-26, 2020! > :smiling_imp:

Due to the extremely intense training plan for next year, this is the ONLY free date at the Military Training Ground Wędrzyn. > :exploding_head: > In addition, as in previous years, the Military Cooperation Plan with Social Partners has not yet been signed - without this document we can not officially confirm anything. > :sob:

To sum up: book the end of July, we check the situation on a regular basis, the sale of tickets will probably start in the second half of February.

We wish you great games in 2020 and many epic actions. Stay safe!

Jeśli jeszcze nie wiecie, po której stronie stanąć - OSTRAVIA - the rules have changed, but not us. | Short story about us :) | By ‏‎Ostravia Forces‎‏ | Facebook

Kurła miesiać przed weselem … oj będę musiał ostro negocjować z przyszłą małżonką :smiley:

No ja już zarezerwowany termin,i czekam na bilety;)

Eee tam: powiedz, że to I cześć kawalerskiego i temat załatwiony :slight_smile:

…albo zabierz ze sobą :stuck_out_tongue:

Na ostatni airsoft w życiu chyba cię puści, co? :smiley:

Mówi, że z Tobą mogę się zawsze puszczać :wink:

Co ją obchodzi jak się bawisz z kolegami? :stuck_out_tongue:

Miesiąc przed weselem wiele się może jeszcze wydarzyć. Zwłaszcza jak wypłyną filmy z kolejnego Asgarda :smiley:

Herod, to nie masz nic ciekawego z poprzedniego…? :wink:

Gorzów chętnie się dołączy :wink: 5-6 osób