ASGARD Deadlock 8-11.08.2019

Cześć,

W tym roku ponownie wybieramy się na imprezę Asgard.

Ponownie jak rok temu impreza na terenie poligonu w Wędrzynie. Bilety po 300zł/osoba w pierwszej fali. Bilety dostępne od jutra.

Będziemy po stronie Ostravii.

Jeśli ktoś z forum chciałby grać pod flagą Taktycznego to w nazwie ekipy przy rejestracji podajemy Paprika Korps

Link fb organizatora:
https://www.facebook.com/asgard.events/

Jakiś czas temu przyszły maile do rejestracji na forum grup z sugestią, że zorganizowane grupy rejestrują tam jednego od komunikacji. Czy ktoś się już tam zarejestrował?

Trochę czasu minęło od startu rejestracji a jakaś taka cisza w eterze. Może zbierzmy tutaj listę osób które w ogóle jadą?
Od nas:
-Kaktus
-Budzik

Od nas:
-Kaktus
-Budzik

t.Ch.:
Arek
Errhile
Stefan
Tomazo

Arek
Errhile
Stefan
Tomazo
Herod

-Kaktus
-Budzik
Arek
Errhile
Stefan
Tomazo
Herod
Gumiś
Mivak

Kaktus
Budzik
Arek
Errhile
Stefan
Tomazo
Herod
Gumiś
Mivak
Diabeł

Kaktus
Budzik
Arek
Errhile
Stefan
Tomazo
Herod
Gumiś
Mivak
Diabeł
Grab

Ja jestem zarejestrowany, ale sugestia była, aby przynajmniej jedna osoba była zarejestrowana. Kto chce niech się rejestruje - będzie na bieżąco. Dodam Was do chatu na FB.

Ja liczę, że dasz znać, jeśli będzie tam coś, co powinienem wiedzieć.

BTW, Paprika Korps jedzie jako zorganizowany zespół, czy tylko jako luźna grupa z jednego forum?
Jeśli to pierwsze, to może wato jakąś strukturę organizacyjną ustalić? Nie byłem na Asgardzie, nie wiem, na ile to będzie ogarnięte…

Spokojnie damy ogarnąć to w dniu przyjazdu, a nawet z rana przed grą. To nie jest MilSim, ma jedynie jego elementy.

A kiedy się wybieracie? Nie wiem czy warto brać wolne na piątek.

Chyba chciałeś powiedzieć na czwartek… My zamierzamy przyjechać już w czwartek. Będzie kilka szkoleń towarzyszących w ten dzień, jakiś turniej CQB pewnie, strzelnica, bar i inne pierdoły. Sama ta otoczka wokół była właśnie fajna.

Ja wbijam w czwartek po południu.

Jeśli ktoś nie może jechać chętnie odkupię bilet :wink:

A zwyczajnie kupić nie możesz…?

Do Ostravii nie ma już miejsc.

Dobra, coś źle ogarnąłem. Myślałem że to znacznie bliżej. Czyli ja będę jechał w czwartek po pracy.

Nota bene uważam, że udział w MSB byłby fajnym ćwiczeniem nagrywającym dla ekipy jadącej na Asgard…

MSB to ogólnie fajne ćwiczenie. Ja niestety jestem na urlopie w tym czasie.

FYI, dopytałem organizatora o hełmy: w tracie gry można sobie darować, ma nie być żadnych budynków wymagających skupiacza myśli.