ASGARD Siege - 9-12 sierpnia 2018 - OSPWL Wędrzyn

Info ze strony FB Asgard Events:

We have a date & there is a name!
ASGARD Siege - 9th-12th August 2018
Land Forces Field Training Center Wędrzyn
Now we wait for cooperation plan approval from the Ministry of National Defence!

Kto się przymierza?

Obowiązkowo :slight_smile:

Dobrze, dobrze… :smiley:

Trzeba się temu przyglądać z wyprzedzeniem, żeby znów nie przeszło koło nosa, jak wiele innych imprez.
Z MA nas odsiali za niezaznaczenie, że chcemy larpa. Ech…

również :smiley:

Chętnie

Naturlich

ASGARD 2018
Wstępnie tak. Byliśmy w tym roku i było nawet znośnie…gdyby nie duży problem z łącznością.
Może zbiorą się 4-5 osób. Bober dajesz znowu? Wolf, K272, Chiulu, może GRSi się też ruszą.

Wiem, że nie o mnie chodzi, ale może będzie więcej bobrów :stuck_out_tongue:

Oczywiście, że tak! Montujmy dużą ekipę, będzie można cokolwiek działać bo tak to w 4 osoby nie mieliśmy żadnej siły przebicia, możliwości. Aczkolwiek i tak uważam, że dobrze sobie radziliśmy, szczególnie pierwszego dnia gdy praktycznie we 4 odparliśmy atak :smiley:

[PL] Jest “Plan współpracy z organizacjami pozarządowymi”! I jest w nim ASGARD (pozycja 4523)! Ruszamy z kopyta! Dajcie nam proszę trochę czasu na uruchomienie całego procesu.

http://www.dgrsz.mon.gov.pl/y/pliki/rozne/2018/02/PLAN_2018.pdf

Trzeba czaić się na otwarcie sprzedaży.

Która strona konfliktu? Rok temu z Hansem byliśmy Erimorem

Doszedł dzisiaj do mnie mail w którym jest info o cenie biletów

do 15 kwietnia = 330 zł
do 31 maja = 350 zł
do 30 czerwca = 370 zł

uczestnicy Asgard City (do 15 kwietnia) = 290 zł

Pojechali z cenami :frowning:

Lista zainteresowanych:

  1. Herod

Lista zainteresowanych:

  1. Herod
  2. Bober00 (50% bo buduje dom i niestety może nie być miejsca na Asgard w budżecie)

Lista zainteresowanych:

  1. Herod
  2. Bober00 (50%)
  3. Gumiś

Lista zainteresowanych:

  1. Herod
  2. Bober00 (50%)
  3. Gumiś
  4. Golem

Org zapowiedział wprowadzenie dwóch ważnych zmian:

  1. obowiązek używania hełmów/kasków na terenie CQB
  2. używanie wyłącznie kulek biodegradowalnych na całym terenie gry.

Opis stron i dowódców:

http://asgard.events/erimor,167.html

http://asgard.events/ostravia,168.html

Zalążek scenariusza:

Bitwa o Sturok była krwawa i brutalna, z niezliczonymi ofiarami po obydwu stronach.

Siłom Ostarvii udało się zająć miasto i pobliskie lotnisko. Osiągnięto to z wykorzystaniem olbrzymiej siły ognia, czego skutkiem ubocznym były straty wśród ludności cywilnej i zniszczona infrastruktura miejska.

Po zajęciu wszystkich dystryktów oraz Ratusza, Ostravia przeprowadziła ukartowane wybory wyłaniając nowego burmistrza. Ustanowienie nowych władz zmusiło byłego już burmistrza do ucieczki oraz wznieciło protesty i demonstracje.

Będąc skoncentrowanym na zajęciu i kontroli miasta, siły Ostravii pozostawiły sąsiadujący teren bez ochrony, pozwalając wrogim siłom okrążyć Sturok.

Oddziały Erimoru są w trakcie przegrupowania i przygotowań do odzyskania utraconego miasta. Ostravia musi przerwać pierścień, jednocześnie utrzymując Sturok w swoim posiadaniu.

Przygotuj się na Drugą Bitwę o Sturok!

To już mnie wyklucza, także miłej gry!