Falkenhorst

Forum wyjazdów zorganizowanych
Awatar użytkownika
Mivak
Kontakt:

Re: Falkenhorst

Post autor: Mivak » 13 marca 2015, 16:27

Dokładnie waga kuchenna i jazda. W butelce robisz kreskę i później zasypujesz ją sobie do kreski.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.) Obrazek http://www.bros.pl/

Awatar użytkownika
SPOON
Kontakt:

Post autor: SPOON » 13 marca 2015, 17:06

Fajny pomysł na miarke, ale bieganie z butelką to niezadobry pomysł zwłaszcza w nocy. Mam takie małe porządne worki strunowe jak ktoś będzie chciał to dajcie znać
Obrazek

Awatar użytkownika
maxx78
Kontakt:

Post autor: maxx78 » 18 marca 2015, 10:50

Witam z bratem również się wybieramy na tą impreze. Ruszamy w piątek rano jeśli ktoś nie ma transportu możemy go zabrać. Jestem od niedawna na forum taktycznego ale fajnie by było się spotkać na miejscu.

Max

Awatar użytkownika
Gumiś
Kontakt:

Post autor: Gumiś » 18 marca 2015, 11:04

Tangau czy Galdania?

Awatar użytkownika
maxx78
Kontakt:

Post autor: maxx78 » 18 marca 2015, 11:23

Decyzja jeszcze nie podjęta. Wczoraj rozmawiałem z organizatorem i mam czas do tego piątku do godziny 17 kiedy zamykają zapisy. Ale chyba nie uda nam się skompletować Kamo do Tangau więc raczej będzie to KRÓLESTWO GALDANII.

Awatar użytkownika
Gumiś
Kontakt:

Post autor: Gumiś » 18 marca 2015, 12:18

To Cię "zabijemy" :twisted: Nie raz.

Awatar użytkownika
maxx78
Kontakt:

Post autor: maxx78 » 18 marca 2015, 12:28

W zasadach jest napisane, że wystarczy góra w jasnym kolorze :). Ale chyba dość komicznie bede wyglądał z dołem digital w a góra ACU ^^. To się jeszcze zobaczy :)

Awatar użytkownika
PATRON
Kontakt:

Post autor: PATRON » 18 marca 2015, 19:18

Gumiś nie konwersuj z wrogiem :D

My wyjeżdżamy w czwartek , ale dzięki za pamięć .
Poland Aggressive Tactical Reserve of National

Awatar użytkownika
Gumiś
Kontakt:

Post autor: Gumiś » 01 lutego 2022, 23:12

No nie wierzę...
Witajcie, piszę jako organizator niesławnej imprezy Falenhorst, która miała miejsce w marcu 2015 roku. Chciałem poinformować, że w styczniu zacząłem zwracać pieniądze uczestnikom imprezy. 2 tygodnie temu na maile, na które rejestrowaliście się na imprezę poszła informacja z maila bernard.poltorak@onet.eu o następującej treści:

Witaj,

Piszę w sprawie imprezy Falkenhorst którą organizowałem, a na której miałeś wątpliwą przyjemność przyjechać, a przynajmniej wykupić bilet. Chciałem przeprosić za katastrofę którą okazał się ten event i ostatecznie zamknąć ten rozdział. Jeżeli chcesz żebym zwrócił Ci pieniądze za wejściówkę, to w odpowiedzi na tego maila przyślij mi proszę nr konta na który powinienem wysłać pieniądze.

Będę wdzięczny jeżeli dasz znać do końca miesiąca,

Chciałem potwierdzić że jest to informacja prawdziwa, faktycznie zwracam pieniądze za wejściówki, co potwierdzą sosoby które dotychczas przysłały mi numer konta na który zarządały wpłaty. Osoby, które uczestniczyły w tej imprezie ale nie znalazły powyższego maila w skrzynce (lub w spamie) proszę o kontakt na PW lub na maila bernard.poltorak@onet.eu. Jeżeli to możliwe proszę o kontakt przed końcem lutego.

Ze swojej strony chciałbym jeszcze raz przeprosić za niewypał jakim okazała się tamta impreza.
Ja sam faktycznie dostałem takiego maila. WTF?

Link do tematu na WMASG:

https://wmasg.com/pl/forum/topic/170751 ... prez%C4%99

ODPOWIEDZ

Wróć do „Paprika Korps”