Dzisiaj jest 16 lipca 2019, 17:28


ASGARD Deadlock 8-11.08.2019

Forum wyjazdów zorganizowanych
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Gumiś

  • Posty: 1571
  • Rejestracja: 10 listopada 2013, 0:10
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: ASGARD Deadlock 8-11.08.2019

Post10 lipca 2019, 10:32

Tą informację na forum wrzucił nasz Naczelny, zapomniałem Wam przekazać. W wolnej chwili wrzucę tu małą odprawę logistyczno-techniczną dla naszej ekipy.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Offline
Awatar użytkownika

Errhile

  • Posty: 2822
  • Rejestracja: 28 listopada 2013, 9:26

Re: ASGARD Deadlock 8-11.08.2019

Post10 lipca 2019, 10:33

Im szybciej tym lepiej, Gumiś.
Bo ja kombinuję ze swoją logistyką.
Offline
Awatar użytkownika

Gumiś

  • Posty: 1571
  • Rejestracja: 10 listopada 2013, 0:10
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: ASGARD Deadlock 8-11.08.2019

Post11 lipca 2019, 22:03

Do ekipy wyjazdowej, kilka słów organizacyjnych.

Nie wymagam od kogokolwiek czegokolwiek więcej jak tylko pozytywnego nastawienia do całej imprezy oraz znajomości zasad. Marudzenie jednej osoby skutecznie może popsuć grę reszcie. Na oceny przyjdzie czas po imprezie. Nie oczekujcie, że wszystko będzie "perfect", bo małych wpadek przy imprezie na ponad 1000 ludzi nie da się uniknąć. ASGARD to jednak ostatnimi laty jedna z najlepiej przygotowanych imprez airsoftowych. Znajomość zasad gry to moim zdaniem szacunek dla organizatora, który podjął się wysiłku ich spisania. A te na ASGARDzie są dosyć jasno spisane
Pełne zasady: https://asgard.events/web/regulamin_pdf ... les_PL.pdf
Uproszczona wersja tutaj: https://asgard.events/rules,142.html

ROZGRYWKA

Nie liczcie na MilSima. Elementy MilSima to max czego możecie oczekiwać (struktura dowodzenia, ograniczenie ammo). Impreza da tyle frajdy ile sami sobie z niej weźmiemy. Będziemy tylko małym trybikiem całej Ostravii i, jeśli będziemy mieli szczęście, nasz dowódca wyznaczy nam ciekawe zadania. Może też być odwrotnie... Tak już jest na tego typu wielkoskalowych grach.

Terminatorka pewnie będzie - kolejna zjawisko nie do uniknięcia. Pytanie tylko czy trafi to na nas i w jakiej skali oraz co my z tym zrobimy. W zeszłym roku były ekipy z 14 krajów, w tym roku ma być bodajże 25 krajów. Jest jedna nacja wyjątkowo kuloodporna... ale o tym już na samym wyjeździe.

LOGISTYKA - łatwiej będzie się spakować.

1. Nie wymagam dress code'u. Niech każdy weźmie to w czym czuje się wygodnie i pozwoli bez otarć pobiegać te kilkanaście godzin. Jeśli naprawdę będzie się zastanawiać nad kamuflażem to sugeruję MC / MTP. Te kolory ma zapewne najwięcej z nas.

2. Rzeczy, które warto mieć ze sobą, a które mogą nie być oczywiste dla wszystkich
- parę lightsticków do oznaczenia miejsc niebezpiecznych, np. w budynku, gdzie będziemy nocować
- parę metrów linki / paracordu do zawieszenia na nich swoich mokrych ciuchów
- coś grubszego niż jedna cienka karimata - będziemy spali na betonowej podłodze, a dobry odpoczynek to podstawa
- dobry repelent na komary i najlepiej osobny preparat na kleszcze (DEET raczej na nie nie działa) - polecam permetrynę na odzież
- podstawowa apteczka osobista - oczywiście poratujemy czymkolwiek co będzie potrzebne, ale jeśli ktoś musi mieć ze sobą, np. adrenalinkę na użądlenia to niech lepiej ma przy dupie i reszcie o tym powie 8-)

Z przydatnych fanaberii polecam jeszcze coś do siedzenia, co można bez problemu przenieść z auta do bazy (lekkie krzesełko, leżaczek, itd).

3. Na miejscu będzie działać Bar Pif Paf, gdzie będzie można zjeść dosyć znośne żarcie w rozsądnych pieniądzach - nawet w trakcie gry, podczas Respa :twisted: . Weźcie to pod uwagę przy planowaniu prowiantu.

4. Musimy przyjąć scenariusz, że budynek, gdzie się ulokujemy (zasada "kto pierwszy ten lepszy") nie będzie posiadał podłączenia do prądu. Zadbajcie o odpowiedni zapas energii do replik i telefonów. Jeśli ktoś ma możliwości i mu się chce to można wziąć przedłużacz na bębnie.

5. Weźcie ze sobą wygodny szpej. Balistyka nie ma efektu w grze, więc latanie z płytami o oryginalnej wadze pozostawiam ocenie każdego z Was 8-) Plecak w teren wystarczy w wielkości ok 20 litrów.

6. Woda, woda, woda - jedyne czego będę wymagał w dostatecznej ilości w zależności od warunków pogodowych od każdego z Was. Butelka wody w plecaku nie załatwi sprawy. Macie mieć ją pod ręką i w dostatecznej ilość.

Jak coś więcej przyjdzie mi do głowy to dopiszę... W razie niejasności pytajcie w grupie na FB.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Paprika Korps

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość