[ZGUBIONE] Prochownia 12.06.2022

Witam.
Został przeze mnie zgubiony Glock 19 od firmy Umarex. Replika w kolorze coyote jak na zdjęciu poglądowym. Jeżeli ktoś był takim szczęśliwcem i znalazł go na leżących tam liściach, to z chęcią wymienię go z powrotem za czekoladę bądź dobrze schłodzony czteropak :stuck_out_tongue:

Na przyszłość, 20-30 zł i nie trzeba się stresować :wink:
https://allegro.pl/listing?string=smycz%20do%20pistoletu

Właśnie chciałem ostatnio kupić, ale myślałem sobie przecież nie wypadła mi przez tyle strzelanek to po co. No i właśnie dzisiaj dowiedziałem się po co :laughing:

Ja zgubiłem CZ bez smyczki… ale na szczęście miałem włączone śledzenie aktywności+GPS na zegarku. Włączyłem “wyścig z duchem” i chodziłem po swoich śladach. Znalazłem.

Walnij spacerek, może się znajdzie. Zgubiłeś w pierwszej czy drugiej części rozgrywki?

Na początku myślałem że w drugiej części, ale po zdjęciach sobie uświadomiłem że w pierwszej. Na szczęście wtedy dużo nie biegałem i pamiętam trasę jaką zrobiłem. Jak będę w okolicy to podjadę i zrobię spacerek z nadzieją, że się znajdzie.

Dla zainteresowanych glock się odnalazł. Jest cały i zdrowy. Miałem tyle szczęścia że dosłownie stanąłem na niego butem. :laughing:

Zagraj w totka :slight_smile:

Grałem ostatnio właśnie żeby nie musieć go szukać :laughing: