Szukamy grupy

Selva • teraz
Witam
Mam młodego człowieka lat 12 który zaczął się interesować ( póki co w wersji on line ) tematem - po rozmowie z jednym z panów z paintballa w Szczecinie chcielibyśmy podpytać o możliwość wprowadzenia syna w tematykę ( możliwość spotkania udziału w bitwie wypożyczania sprzętu itd . W kręgu osób o podobnym wieku .
Nie mam pojecia jak zacząć taka przygodę w naszym mieście ( wszelkie spotkania są już na grup zorganizowanych a my mamy jedna sztukę :slight_smile: )

Hej,

Niedzielne strzelanki są otwarte dla każdego - nie trzeba mieć żadnej grupy, można przyjechać i zostanie się przydzielonym do drużyny.

Co prawda wiek tutaj może być problemem - zgodnie z regulaminem, trzeba mieć ukończone 16 lat. Trzeba by porozmawiać z organizatorami - może pod okiem opiekuna byłoby ok, albo może trzeba jeszcze chwile poczekać.

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak takie strzelanki wyglądają - może administracja się wypowie - ale wydaje mi się że spokojnie możecie podjechać. Trzeba by tylko założyć żółtą kamizelkę i okularki bhp.

Nie wiem czy 12 lat to nie trochę za mało na strzelanke - czasem jak się dostanie to potrafi to bardzo mocno boleć.

Dziękuje za wiadomość ( na takie wyjście mąż byłby razem z synem i podpisał stosowne papierki jednak nie zaznajomieni z tematem i obyczajami liczymy ze jest grupa jakiś dzieciaków :joy:

“Dzieciaki” tutaj są w granicach 20stki :smiley: