Cyju vel Cyjanek

Witam wszystkich zgromadzonych:

-Ksywa:Cyju lub Cyjanek
-Imię: Jasiek
-Mundur: DPM, DDPM, MTP (w trakcie kompletowania)
-Ekipa: kiedyś BRoS ale tak dawno temu że się pewnie do mnie nie przyznają :wink:
-Replika: L85A2 od G&G
-Zainteresowania, coś o sobie: W asg bawiłem się w dawnych czasach kiedy wszystko było lepsze, piękniejsze a litr benzyny kosztował 4zl :unamused: . Obecnie wreszcie mój system i tryb pracy się ustabilizował, więc postanowiłem wrócić do przyjacielskiego wymieniania sie kompozytem
-Zdjęcie, mogące ułatwić innym użytkownikom dopasowanie nicku z forum do twarzy w realu.
Muszę wygrzebać swój stary dysk żeby wydobyć z niego zdjęcia, postaram się to jeszcze dziś załatwić.

Siemanko :smiley:

Witaj ! :slight_smile:

Ave :slight_smile:

Czy na forum istnieje możliwośc edycji swoich wczesniejszych postów? Jakoś nie mogę znaleść takiej opcji, więc zdjęcie wrzucam tutaj:

Matko Święta, kolejny Brytol :slight_smile: Witamy, wpadaj na strzelanki.

Stary! Jak Ciebie ostatnio widziałem to miałeś tylko kilka “stalowych” włosów! :slight_smile: Chyba za bardzo spodobał Cie się ACU kamo :mrgreen:

Cześć :smiley:

Łooooo, Cyjanek. Ktoś wskrzesza dinozaury :smiley:

Witaj i dawaj z tym MTP bo to teraz Brosowy lans :wink:

Siema.

Nie ACU camo tylko za dużo grałem w Wiedzmina :wink:

Lepiej się nie przyznawaj że mnie pamietasz bo też wyjdziesz na dinozaura. :smiley:

Wiem, już wszystko właściwie mam. Do kompletu brakuje mi ospreya, jak tylko na ebay-u pojawi się jakiś w odpowiednim rozmiarze i z wkładami (bo to +15 do lansu) to jest mój.

Na allegro 180zł i tanieją.