Witam, chciał bym się przedstawić

Ksywa Ogru
Imię Michał
Wiek 24
Mundur Helikonowski ACU w kamuflażu multicam, Polski wz93 w wersji pustynnej, A-TACS FG
Replika Aktualnie brak stoję przed zakupem pierwszej w życiu
Ekipa Brak
Kilka słów o sobie
Na początek witam wszystkich. Jestem osobą dla której militaria to pasja i coś czym interesuje się od zawsze. Nie tylko współczesną wojskowością ale również historyczna od antyku zacząwszy po konfliktach w Czeczeni lub Bałkanach i Afganie kończąc. Interesuje się również technikami przetrwania, szermierką historyczną oraz nożami. Co zaś tyczy się mojej przygody w ASG to jestem w tym kompletny świeżak ale mam nadzieję że wraz z wami zdobędę i wiedzę jak i umiejętności
Pozdrawiam i jeszcze raz Witam wszystkich

Witamy!
A w co celujesz w kwestii pierwszej repliki? Jakiś faworyt?

Jeżeli chodzi o pierwsza replikę to zastanawiam się obecnie na dwoma replikami . Hk416 od double Bell albo m907 w wersji długiej od double eagle . Nie wiem tylko którą z tych dwóch wybrać

Jeśli nie robisz reko i nie potrzebujesz HK to bierz De z ichnim układem sterowania :slight_smile:

A jak z podawaniem w DE z magazynków ?

Podawanie nie zależy od producenta tylko od długości kołnierza gumku HU, dlugości i korony dyszy oraz jakości magów :wink:
Jak źle dobierzesz jedno z 2ch pierwszych to bedzie problem, jak kupisz kiepskie (czytaj tanie) magi to po 3 miesiąchach używania też będzie problem.
Ta odpowiedź tyczy się wszystkich producentów :stuck_out_tongue:

Yyy no ok . Powiedzmy że rozumiem :smiley:

w skrócie: na 90% będziesz modyfikował replikę, więc każdy z modów może zepsuć podawanie. Nie kupuje tanich magów i będzie cacy :wink: