Hejka

Ksywa: nie mam, można mi wymyślić
Imię: Wiktoria
Wiek: 16 rocznikowo
Mundur: obecnie brak, ale będę się kierować w coś z rosyjskiego szpeju
Ekipa: obecnie brak
Replika: obecnie brak (zastanawiam się obecnie nad m4, g36)
Zdjęcie: na profilu
Zainteresowania: Malarstwo, sztuka, nauki przyrodnicze, minerały, wytwarzanie biżuterii, kryminalistyka i od niedawna asg.

Mam nadzieję, że dobrze przyjmiecie mnie w swojej społeczności. Jestem dużym młodzikiem w kwestii airsoftu i liczę na wasze wsparcie :smiley:

Siemka!

Siemanko… a skoro ryskie graty to nie lepiej Tobie Ak105 lub Ak74SU??

Na razie nie mam wystarczającej ilości kasy by pchać się w repliki po tysiąc złotych jak nie więcej, dlatego wolę zacząć od drobniejszych i tańszych replik (jak np.g36). W przyszłości będę się zastanawiać nad ak12 na pewno.

Mozesz przecież przyzwoite ak od cymy na start wziać cm.040 trzyma sredni poziom nansredniej pólce cenowej :wink: a aksu są na gunfire nawet chyb nadal w promce po 500

Mimo wszystko chyba nie chcę aż tyle wydawać, dla mnie to duża kasa, a g36 wydaje się być przyzwoitą repliką jak na sam początek w dobrej dla mnie cenie :smiley:

Możesz zawsze na początek spytać się czy ktoś ci na strzelankę pożyczy, a nuż widelec…

Nie znam nikogo z tej społeczności oprócz własnego chłopaka (który jest z daleka i nie ma jak mi pożyczyć). W związku z tym nie mam kogo się o to pytać. Pożyczając bałabym się, że mogłabym coś zepsuć, a z moim szczęściem to bardzo prawdopodobne. Wolę zakupić sobie własną replikę na początek i mieć spokój bez stresu, że będę miała problem :smiley:

Oke

Kurcze interesujesz sie strasznie ciekawymi rzeczami! Witam na forum :smiley:

Witam witam :smiley:

Witam serdecznie :smiley: