Dobry

Hejka,

przeprowadziłem się jakiś czas temu do pięknego Szczecina i chciałbym wrócić do realizowania jednego z moich starych marzeń: wsiąknięcia w ASG. :slight_smile: Plan wkręcenia się powstał już z 10 lat temu ale zawsze miałem jakąś dobrą wymówkę, żeby nie zacząć.

-Ksywa: Surgeon, opcjonalnie Kord.
-Imię: Patryk
-Wiek: 26/27
-Mundur: Brak
-Ekipa: Brak
-Replika: Brak (w trakcie załatwiania)
-Zainteresowania, coś o sobie: Z zawodu jestem projektantem gier ale w trakcie przebranżawiania się. Tymczasowo pracuję w firmie projektującej statki ale próbuje dostać się na lekarski na PUMie. :slight_smile: Interesuje mnie psychiatria, medycyna (w tym pola walki), chirurgia, psychologia, reportaż i pianinko. W wolnych chwilach próbuję kręcić różne projekty (jestem całkiem dobry we wdrażaniu nowych rozwiązań, stron lub oprogramowania).

Chciałbym złapać jakąś ekipę, która pokazałaby mi co i jak - pracuję zdalnie i ostatnio prawie nie widuję się z ludźmi co już zaczyna mnie dobijać. Czas się gdzieś ruszyć. :stuck_out_tongue:

Pozdro!

Witamy :slight_smile:

cześć

Siemka

Siema!

Znam temat, łącze się w bólu :smiley:

Skojarzyłeś mi się momentalnie z Joshua Weissman na YouTube :smiley:

Sprawdziłem i powiem Ci, że jeszcze jakiś czas temu miałem brodę 90% jak on. :smiley: Tylko mi “troszkę” urosła. :stuck_out_tongue: