Herbata


Ksywa: Herbata
-Imię: Mariusz
-Wiek: 24
-Mundur: brak
-Ekipa: brak
-Replika: HI-Capa 5.1 od WE.

Coś o sobie: W życiu dostałem dość mocno w kość, bowiem 10 lat temu wykryto u mnie nowotwór mózgu, Ale spoko, wygrałem. Pojawiło się trochę nadwagi i w sumie to mnie skłoniło aby dołączyć do Was. Muszę się trochę poruszać, a czemu nie robić tego w ASG :slight_smile: Generalnie planuje zakup M4 RRA CORE od Specna Arms. Interesuje się fotografia i podróżami i od niedawna ASG.

Cześć :wink:
Airsofty to dla większości leniwy sport, wiec musisz sam się zmotywować do biegania po lesie :stuck_out_tongue:


PS. ZA cenę nowego Cora dostaniesz solidną używaną metalową specną :slight_smile:

Ale i tak trzeba wyjść do ludzi i trochę się poruszać. W sumie krępuje się przyjść pierwszy raz ale muszę się przemóc. W tyg kupuje ochronę oczy itp.

Może i tak, ale Core poszerzona kolba na batkę

Nie pękaj, też się trochę dziwnie czułem na pierwszej grze, a teraz (a przynajmniej jak będzie nieco cieplej rano bo ciągle mnie łapie choroba i wolę się nie dobijać) nie ma żadnego problemu :wink:

Słuchaj może mi coś podpowiesz. Nie wiem na 100% czy ASG jest dla mnie. W niedziele jest gra na Krzekowie. Chciałem iść ale mam na razie tylko zwykła klamkę z która w lesie nie poszaleje. Chciałem
Kupić m4 od specny ale wydać 700zl i zrezygnować to bez sensu :frowning:

Przyjdź, zobacz i będziesz może wiedział.
Wystarczy byś miał tylko gogle ochronne.
Będziesz miał okazje zobaczyć, na czym to polega i czy to jest coś dla Ciebie, czy nie.
I wówczas, jak to nie Twoja bajka to cyk i 700 pln w kieszeni.
Nie dziękuj za radę, jak Ci się nie spodoba - to 10% z zaoszczędzonej kwoty dla mnie :wink:

Czyli co, mam wpaść tylko popatrzeć?
Jeśli mi się nie spodoba 10% dla Ciebie, a jak mi się spodoba to flaszka :see_no_evil:

To kupisz eMke. Wyluzuj młody to tylko zabawa - jednak dość kosztowna.